Runkeeper - GPS Track Run Walk

Runkeeper - GPS Track Run Walk

نسخه ۱۰.۵.۱
۲
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۶۲
مگابایت
حجم

تناسب اندام خود را بسنجید و بهبود بخشید.

این برنامه از جی‌پی‌اس برای تعقیب فعالیت‌های شما استفاده می‌کند و فاصله، زمان، سرعت، کالری، ضربان قلب و مسیر حرکت شما بر روی نقشه را ثبت می‌کند.

در رسانه‌ها

بهبود کیفیت ورزش و دوندگی با ران کیپر

با این اپلیکیشن می توانید به دقت تمرین های دوندگی خود را زیر نظر بگیرید و با پردازش اطلاعات، از آنها برای پیشرفت بیشتر در این فعالیت ورزشی استفاده کنید.

دویدن همراه با تجربه ای جدید !!

دوستانی که بررسی های من رو قبلا دنبال کردند می دونن که از طرفداران ورزش و اپ های ورزشی هستم پس به جای نشستن پشت کامپیوتر بهتره همین الان برید بیرون و شروع کنید به ورزش کردن. بله همین الان !! البته نه دقیقا همین الان …. بعد از خوندن این نقد ! مهم نیست به چه ورزشی علاقه دارید. دویدن ، پیاده روی ، اسکی ، اسنوبرد ، دوچرخه سواری ، شنا …. هر ورزشی که نیاز به تحرک و جا به جایی داشته باشه توسط اپ RunKeeper قابل ردیابی و برنامه ریزیه. حتما الان می پرسید قراره موقع شنا با گوشی هامون بپریم توی استخر ؟؟ خوب میتونید اینکار رو بکنید ولی در حقیقت نیازی نیست. Runkeeper برای همچین ورزش هایی بیشتر خاصیت برنامه ریزی و زمان بندی داره و به شما یادآوری می کنه که چه زمانی برنامتون شروع میشه همزمان برنامه رو ادامه میده و بعد از انجامش میتونید اون برنامه ورزشی رو بعنوان “انجام داده شده” تیک بزنید. به همین سادگی.

logo-enamad logo-samandehi