Cardiograph - Heart Rate Meter

Cardiograph - Heart Rate Meter

نسخه ۴.۱.۳
۵
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۳
مگابایت
حجم

ابزار شخصی اندازه‌گیری ضربان قلب.

اندازه‌گیری ضربان قلب با استفاده از تلفن هوشمند و دوربین آن. جهت استفاده باید پس از فشردن دکمه آغاز، انگشت خود را بر روی دوربین قرار داده به گونه‌ای که کامل لنز آن را بپوشاند. پس از مدتی اندازه‌گیری ضربان قلب شما نمایش داده می‌شود.

در رسانه‌ها

ضربان قلب خود را اندازه بگیرید

ضربان قلب انسان‌ها در هر حالتی متغیر است. هنگام فعالیت‌های سخت تند‌تر می‌زند و هنگام استراحت آرام‌تر. روش قدیمی و معمول برای دانستن ضربان قلب، گرفتن رگ دست یا گردن است اما این روش بسیار دقیق نیست یا بسیاری در پیدا کردن رگ خود مشکل پیدا می‌کنند. دنیای تکنولوژی برای این مشکل هم راهکارهای خود را به وجود آورد. انواع Smart Watch ها و دستگاه‌های مخصوص اندازه‌گیری ضربان قلب به وجود آمدند. این وسایل به‌خصوص برای ورزشکاران مناسب هستند که علاوه بر ضربان قلب موارد بسیار دیگری را نیز اندازه‌گیری و محاسبه می‌کنند. اما متاسفانه قیمت‌های این دستگاه‌ها مقداری بالا است و شاید هرکسی توان خریداری آن‌ها را نداشته باشد. با این اوصاف راه حل چیست؟ شرکت MacroPinch با به وجود آوردن اپلیکیشن Cardiograph این مشکل را از میان برداشت.

معرفی اپلیکیشن Cardiograph؛ پایش ضربان قلب از طریق دوربین موبایل

اگر دستگاه سنجش ضربان همیشه در دسترس تان نیست، یا ساعت هوشمند و دستبند سلامتی ندارید، خوشبختانه از طریق موبایل هم می توانید ضربان قلب تان را تحت نظر داشته باشید. اپلیکیشن Cardiograph با استفاده از دوربین و فلش موبایل این کار را با دقت قابل قبولی انجام می دهد.

موبایل مگ: با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید

Cardiograph یک اپلیکیشن سنجش ضربان قلب در تلفن های اندروید و iOS به حساب می آید که قابلیت هایی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. در ادامه امکانات و بخش های مختلف این ابزار کاربردی را زیر ذره بین موبایل مگ می بریم. با ما همراه باشید...

زوم‌اپ: Cardiograph، ضربان‌سنج هوشمند در دستان شما

پزشکان همواره توصیه می‌کنند که بهتر است همه‌ی افراد هر از چندگاهی ضربان قلب خود را گرفته تا از این موضوع اطمینان حاصل نمایند که همه چیز به صورت عادی پیش رفته و سیستم قلبی عروقی فرد دچار مشکل نشده باشند. در زوم‌اپ امروز قصد داریم اپلیکیشنی بسیار کارآمد را به شما معرفی کنیم که گوشی هوشمند شما را به دستگاهی کاملا مناسب برای ثبت و ضبط ضربان قلب تبدیل می‌کند.

logo-enamad logo-samandehi