با بیمه - بابیمه مقایسه و خرید بیمه

با بیمه - بابیمه مقایسه و خرید بیمه

نسخهٔ ۳.۳.۰
+۲ هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
با بیمه - بابیمه مقایسه و خرید بیمه

با بیمه - بابیمه مقایسه و خرید بیمه

رایان مهر مانی
نسخهٔ ۳.۳.۰
+۲ هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

(( بابیمه ، به سبک خودت بیمه کن ))

سامانه جامع استعلام ، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه

 

با نرم افزار بابیمه می تونی بدون اتلاف وقت ، به راحتی و به صورت آنلاین هر بیمه نامه ای رو که خواستی در هر ساعت از روز بعد از مقایسه قیمت و شرایط شرکت های مختلف بیمه سفارش بدی .

ما تو بابیمه شرایط ویژه ای رو هم برای شما فراهم کردیم . مثلا میتونی بعضی از بیمه ها مثل بیمه ثالث ماشینتو که قصد خریدش رو داری ، از دم قسط ، بدون پیش پرداخت ، به همراه بازپرداخت 12 مـــــــاهه و بدون حتی یک ریال سود تهیه کنی .

تو بابیمه خدمات ما محدود به خودرو نمیشه و ما تو انواع رشته های بیمه ای برای شما نقش مشاور رو بازی می کنیم .

 

امکانات بابیمه به صورت کلی به شرح زیر می باشد :

. امکان خرید غیر حضوری و آنلاین تمام بیمه نامه های شرکت های بیمه مختلف مانند :

بیمه شخص ثالث ، بیمه بدنه ، بیمه آتش سوزی ، بیمه های درمانی اعم از بیمه تکمیلی و انواع بیمه نامه های مسئولیت مدیران و ....

. یادآور ، بخشی که در آن شما می توانید تمامی تاریخ های مهم مورد نظر خود مانند تاریخ اعتبار سررسید بیمه نامه شما و ... را وارد کنید تا بابیمه در زمان تعیین شده به صورت دقیق این موضوع را به شما یادآوری نماید .

. یک سفر خوش با همسفر : با   همسفر  می توانید در مسافرت های گروهی و دسته جمعی از موقعیت های دوستان همسفر خود مطلع شوید و برای آن ها پیغام بفرستید و به این شکل در سفرها دیگر نگران گم کردن یکدیگر یا جا ماندن از گروه نحواهید بود .

.  در قسمت درآمد می توانید با بازدید از ویدیوهای آموزشی ما و یا دعوت از دوستان خود به این برنامه ، امتیاز کسب کنید و در خرید بیمه نامه ها از این اعتبار استفاده کنید .

.   اطلاعات دقیق تمامی شعبات بیمه مختلف در سراسر ایران

نظرات کاربران - ۱۲۹ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هانیه
هانیه
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
من از چند تا از دوستام که اپلیکیشن ها را بهتر میشناسند و یه جورهایی تخصص دارند خواستم که اپ بیمه خوب معرفی کنند با بیمه را معرفی کردند عالیه
مهدی13312
مهدی13312
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
برنامه رو نصب و بیمه ماشینم رو از طریق با بیمه خرید کردم ، خدماتشون عالی بود.دمشون گرم. شدیدا توصیه میکنم این برنامه را نصب کنید.
hossein
hossein
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
لطفا جایگاه شارژ رو درست کنن میزنه خطا برسی کن پشتیبان