مای رند ، خرید و فروش سیم کارت

مای رند ، خرید و فروش سیم کارت

نسخه ۴.۲.۴
۲
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۷
مگابایت
حجم

اپلیکیشن تخصصی خرید و فروش سیم کارت در کشور

سیم کارت دلخواه خود را سریع و آسان ، بخرید و بفروشید

عضویت و خدمات رایگان

امکان درج سیم کارت به صورت نا محدود

مدیریت سیم کارت های ثبت شده توسط کاربر

جستجوی سیم کارت بر اساس استان

قیمت گذاری سیم کارت شما

موقعیت جغرافیایی سیم کارت

تشخیص نوع رند سیم کارت

اپلیکیشن مای رند

سیم کارت ، سیمکارت ، خرید سیم کارت ، فروش سیم کارت ، ارزش سیم کارت ، سیم کارت رند ، سیمکارت رند ، همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، خط 0912 ، خط رند ، خط موبایل ، تلفن همراه ، موبایل ، سیم ، آی سیم

در رسانه‌ها

معرفی و راهنمای برنامه مای رند

معرفی و راهنمای برنامه موبایل مای رند ...

یافتن شماره های رند موبایل با اپلیکیشن اندرویدی مای رند

یافتن شماره رند یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند . در این مقاله سعی میکنیم اپلیکینی را برای این موضوع برای شما عزیزان معرفی کنیم با ما همراه باشید .

نقد و بررسی مای رند

ظهور تلفن همراه و تکنولوژی مخابرات سیار، باعث ایجاد عصر جدیدی از ارتباطات شد که البته بسیار هم مفید بود و با استقبال مردم روبرو شد. امروزه هر کس میتواند شماره همراه شخصی خود را داشته باشد و از آن برای مکالمه با دیگران استفاده کند. در این میان برخی افراد بنا به دلایل مختلف، تمایل دارند که شماره ای خاص را مورد استفاده قرار دهند که ارقام آن به اصطلاح رند بوده و به راحتی در ذهن ماندگار میشود هرچند یافتن چنین شماره هایی چندان راحت نیست! در ادامه شما را با اپلیکیشنی به نام “مای رند” آشنا میکنیم که این جستجو را انجام میدهد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

شماره دلخواه خود را انتخاب کنید - مای رند زیر ذره بین

استفاده از تلفن همراه و دستگاه های هوشمند روز به روز بیشتر شده و رو به افزایش می باشد. در این میان نمیتوان نقش اپراتورها را نیز نادیده گرفت و هرکدام از آن ها با ارائه امکانات مختلف به کاربران خود از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. در گذشته تنها از تلفن همراه برای تماس و ارسال پیامک استفاده می شد، اما هم اکنون استفاده های بیشتری می توانیم از سیم کارت های خود ببریم. اما چیزی که چه در گذشته و چه در حال برای ما بسیار مهم بوده است، شماره سیم کارت ما می باشد که علاقه مند هستیم یک شماره رند داشته باشیم تا همه بتوانند آن را به آسانی در حافظه خود بسپارند. همچنین بسیاری از فروشندگان و افرادی که کار آن ها از طریق تماس می باشد نیز یک شماره رند بسیار ضروری و مهم خواهد بود. اکنون اپلیکیشن مای رند در اختیار شماست تا بتوانید شماره دلخواه خود را را انتخاب نموده و خریداری نمایید. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi