هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۸
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

آفر، همراهی برای خریداران فروشگاه‌های مجازی

فروشگاه‌های اینترنتی هر روز گسترش پیدا می‌کنند و به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. جستجو در میان خیل عظیم اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فروشگاهی ممکن است در حوصله و زمان هر کسی نگنجد. به همین دلیل استارتاپ‌هایی با هدف ارائه کالاهای ویژه فروشگاه‌ها، مطلع ساختن کاربر از تخفیفات و مقایسه یک کالا در چندین فروشگاه مجازی روی کار آمدند. نمونه بارز آن‌ها اپلیکیشن‌های تخفیفان، ایلماز و ... هستند و یکی از جدیدترین و موفق‌ترین آن‌ها برنامه آفر است. مهم‌ترین قابلیت اپلیکیشن آفر این است که کاربران را از کاهش قیمت‌ها و درصد تخفیف‌های فروشگاه‌های مختلف آگاه می‌کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا شما را با اپلیکیشن آفر بیشتر آشنا کنیم.

معرفی اپ آفر؛ راهی برای با خبر شدن از بهترین تخفیف های فروشگاه های اینترنتی

خوشبختانه در این شرایط نامطلوب، هستند اپلیکیشن هایی که می توانند شما را برای خریدی مقرون به صرفه از معتبرترین فروشگاه ها راهنمایی کنند. «آفر» که امروز معرفی می کنیم با همین هدف به دیوایس های اندرویدی پا گذاشته است. محصول تیم راهکارهای هوشمند ضمن این که امکان مقایسه و تحلیل قیمت کالاهای مختلف در فروشگاه ها را برایتان فراهم می کند،‌ راهکار خوبی برای مطلع شدن از تخفیف های ویژه هم هست.


نظرات کاربران

۱۴۰۰/۲/۱۰
چرا برنامه روباز نمیکنه؟ خطامیزنه
علی
۱۴۰۰/۱/۲۴
چرا برنامه و سایت از کار افتاده ؟؟
5350
۱۴۰۰/۱/۴
سپاس
احمد
۱۳۹۹/۸/۸
برنامه خوبه ولی در مورد اصل یا تقلبی بودن یا تاریخ مصرف کالای تحویلی چه باید انجام داد.
SENATOR
۱۳۹۹/۷/۱۴
چرا برنامه خراب شده؟ قبلا خوب بود ولی از وقتی بروز رسانی کردم، در حین جست و جو، از برنامه خارج میشه... ۲۰ بار امتحان کردم، نشد.
سعید سالک رنجکش
۱۳۹۹/۵/۲۱
خوب برنامه تون
سید مصطفی
۱۳۹۹/۵/۱۶
برنامه بسیار خوبیه برای پیداکردن محصولات با قیمت مناسب
peymank
۱۳۹۹/۴/۲۳
Awesome
آنیتا
۱۳۹۸/۱۰/۵
خیلی خوبه و عالیه
سید.علی..
۱۳۹۸/۹/۳۰
سلام واقعا بی نظیره من خودم چنتاازاین اپلیکیشنارونصب کرده بودم وناراضی بودم اما اینجا حرف نداره طراحی دسته بندی عالیه بهمه پیشنهادمیکنم
پیمان
۱۳۹۸/۹/۲۶
عالی و کاربردی
endeyan
۱۳۹۹/۳/۱۲
bravo
عبدالستار ایزدی
۱۳۹۹/۱/۲۲
عالی