+۱ هزار
نصب فعال
خرید
دسته‌بندی
۳۴ مگابایت
حجم
کارتو

کارتو

گروه تبلیغاتی کارتو
نسخهٔ ۱.۴.۵
+۱ هزار
نصب فعال
خرید
دسته‌بندی
۳۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سامانه خرید و فروش ونیازمندیهای ( کارِتو ) یک اپلیکیشن کسب‌ و‌ کارمحور است که با داشتن دو نوع حساب کاربری برای اشخاص عمومی و صاحبان اماکن و کسب‌و‌ کارها، امکان معرفی، برندینگ و خرید و فروش کالا و محصولات را از طریق انتشار آگهی در بستر اینترنت و اپلیکیشن فراهم می‌کند.

( کارِتو ) سامانه با ارزشی برای عموم افراد جهت ارتباط حرفه‌ای با دیگران در زمینه کسب و کار و همچنین خرید و فروش کالا و خدمات میباشد.

با استفاده ازاین سامانه می‌توانید با مشتریان و متخصصان حوزه‌های مختلف ارتباط برقرار کنید و همچنین کالا و محصولات نو و دسته دوم خود را جهت فروش ازطریق آگهی عرضه نمایید.

هدف ایجاد این سامانه بر بستر اپلیکیشن این است که افرادی که در آن ثبت‌ نام‌ می‌کنند، با افراد و صاحبان اماکن و مشاغلی که در حوزه‌های مختلف میتوانند فعالیت و خدمات ارائه دهند ازنظر حرفه‌ای و کاری ارتباط برقرار کنند و همچنین کالا و محصولات خود را به راحتی با چند کلیک ساده جهت فروش در معرض مشاهده مشتریان ( خریداران ) قراردهند.

----------------------------------------------------

از ویژگی‌های اصلی ( کارِتو ) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ساختن فروشگاه شخصی

در این سامانه میتوانید به راحتی با انتشار آگهی تمام کالا و محصولات و همچنین خدمات خود را در صفحه شخصی خود مانند یک قرفه فروشگاه به نمایش بگذارید و هر زمان که نیاز داشتید آنها را شخصی سازی و تمام اطلاعات آنها را به روزرسانی نمایید.

• رزومه آنلاین

در این سامانه می‌توانیم تمام اطلاعات مربوط به مشاغل حرفه‌ای و اماکن کاری مان را مستندسازی کنیم تا از فرآموشی آن‌ها در گذر زمان جلوگیری کنیم و همیشه آن‌ها را در هرزمان و مکان به‌ روز نگه داریم.

• ارتباط با افراد حرفه‌ای

بسیاری از افراد محل کار یا شغل خود را مرتباً تغییر می‌دهند. ( کارِتو ) برای این کاربران امکان مستندسازی و تغییر و تحول اطلاعات تماس و سایر فعالیت‌هایشان را فراهم کرده است تا آنها بتوانند در هر زمان و مکان که هستند اماکن و مشاغل خود را را در معرض دید مشتریان خود قرار دهند و در دسترس آنها باشند.

• همکاری و کسب اطلاعات

کارفرمایان و ارباب رجوعان می‌توانند از طریق این سامانه با تمام افراد یا مجموعه ها ، ارگانها ، ادارات ، سازمانها ، فروشگاهها و.... که به نوعی ارائه دهنده خدمات و مهارت‌های خاص و همچنین صاحبان اماکن و مشاغلهای کوچک و بزرگ هستند ارتباط برقرار کنند و به افرادی که در سامانه  ( کارِتو ) حساب کاربری و آگهی دارند پیشنهاد همکاری به طور تمام وقت و پاره وقت بدهند یا به نوعی از نحوه ارائه خدمات و کسب و کاره آنها مطلع شوند.

• خرید و فروش کالا و محصولات

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی با ورود به این سامانه و مطالعه و پذیرفتن شرایط و قوانین حاکم بر آن و جامعه ، میتوانند با انتشار آگهی نسبت به فروش کالا و محصولات و همچنین خدمات قابل ارائه به مشتریان درسامانه اقدام کنند و به آسانی تمام کالا و محصولات نو و دسته دوم  و همچنین خدمات قابل ارائه به عموم را با انتشارآگهی به نمایش بگذارند.

----------------------------------------------------

تمام عموم افراد با وارد شدن به این سامانه با دنیایی از آگهی های ثبت شده در استان و شهر خود یا سراسرایران مواجه خواهند شد ، پس استفاده از این سامانه موجب میشود که دیگر زمان با ارزش خود را  برای پیدا کردن اماکن و مشاغل و افراد متخصص مورد نیاز خود از دست ندهید و فقط با چند کلیک ساده مختصات دقیق و رزومه آنها در دستان شما قرار خواهد گرفت و همچنین کالا و محصولات مورد نیاز خود را بدون واسطه و با بهترین قیمت مشاهده نموده و در انتخاب آنها با دقت بیشتری عمل خواهید نمود.

نظرات کاربران - ۹ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
H.ch
H.ch
۱۴۰۱/۰۲/۱۲
خسته نباشید محیطش خوبه جای پیشرفت بازهم داره قسمت سرچ رو سریعتر و بهتر کنید.
رضا
رضا
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
اپلیکیشنی مناسب برای همه به خصوص افرادی که فروشگاه یا کسب‌ وکار بزرگ دارند. ۱.محیطی خیلی ساده داره که همه راحت میتونن باهاش ارتباط برقرار کنن🙋‍♂️ ۲.ثبت هرتعداد آگهی ام توش رایگانه 🤑
میثم
میثم
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
خوبه خسته نباشید محیطش جالبه دستتون درد نکنه خداییش فکر نمی‌کردم با دعوت دوستان هدیه بدید👍