مشهد مارکت

مشهد مارکت

نسخهٔ ۲۰۲۱۰۸۲۵۰۰
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ شهریور ۱۴۰۰
مشهد مارکت

مشهد مارکت

آنلاین ال ال سی
نسخهٔ ۲۰۲۱۰۸۲۵۰۰
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ شهریور ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

امروزه با گسترش زیر ساخت های اینترنت و فراگیر شدن استفاده از بستر اینترنتی باعث تحول در چرخه خرید نیز شده است .


سهولت در این گونه سفارشات و کمبود وقت باعث شده گرایش افراد تا حد زیادی تغییر نماید . زندگی مدرن امروزه و مشغله های افراد نیز دلیل دیگری بر این تحولات بوده و ما را بر این داشته که هر روز به فکر روشهای نوین و ساده تری برای جایگزینی سیستم خرید قدیمی باشیم .


مجموعه مشهد مارکت با گردآوری اقلام ضروری و لوکس در کنار یکدیگر سعی بر این مهم داشته و تلاش می کند بستری جامع و کامل را برای کاربران خود آماده نموده که بتوانند تمام نیازهای روزمره خویش را بهترین شکل ممکن در کمترین زمان فراهم نمایند.


در این مجموعه پروموشین های دوره ای و فصلی جهت کاربران اندیشیده شده تا حس بهتری را القا نموده و این ارمغان را برای شما فراهم آورد که در زمانی کوتاه نیاز های شما را برآورده نمایدنظرات کاربران - ۱۰۴ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ma
ma
۱۴۰۱/۰۵/۱۲
برنامه برای عضویت با مشکل روبرو هست. بعضی وقت ها از وارد کردن شماره جلو تر نمی ره و بعضی وقت ها کد ارسال نمی شه. در هر صورت برای من غیر قابل استفاده شده.
titimam
titimam
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
یه مدته وقتی سفارش میدم میگه خطا در ارتباط با سرور برنامه رو پاک کردم مجدد نصب کردم اصلا وارد برنامه نمیشه . اپلیکیشن مشکل داره چند بار هم تلفنی با فروشگاه تماس گرفتم و گفتم ولی مشکل رو برطرف نکردن .
مسعود
مسعود
۱۴۰۲/۰۵/۱۹
الان برنامه وصل نمیشه خطا میده