مشهد مارکت

مشهد مارکت

نسخهٔ ۲۰۲۱۰۸۲۵۰۰
+۵ هزار
نصب
خرید
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم
مشهد مارکت

مشهد مارکت

آنلاین ال ال سی
نسخهٔ ۲۰۲۱۰۸۲۵۰۰
+۵ هزار
نصب
خرید
دسته‌بندی
۱۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

امروزه با گسترش زیر ساخت های اینترنت و فراگیر شدن استفاده از بستر اینترنتی باعث تحول در چرخه خرید نیز شده است .


سهولت در این گونه سفارشات و کمبود وقت باعث شده گرایش افراد تا حد زیادی تغییر نماید . زندگی مدرن امروزه و مشغله های افراد نیز دلیل دیگری بر این تحولات بوده و ما را بر این داشته که هر روز به فکر روشهای نوین و ساده تری برای جایگزینی سیستم خرید قدیمی باشیم .


مجموعه مشهد مارکت با گردآوری اقلام ضروری و لوکس در کنار یکدیگر سعی بر این مهم داشته و تلاش می کند بستری جامع و کامل را برای کاربران خود آماده نموده که بتوانند تمام نیازهای روزمره خویش را بهترین شکل ممکن در کمترین زمان فراهم نمایند.


در این مجموعه پروموشین های دوره ای و فصلی جهت کاربران اندیشیده شده تا حس بهتری را القا نموده و این ارمغان را برای شما فراهم آورد که در زمانی کوتاه نیاز های شما را برآورده نمایدنظرات کاربران - ۱۰۲ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ma
ma
۱۴۰۱/۰۵/۱۲
برنامه برای عضویت با مشکل روبرو هست. بعضی وقت ها از وارد کردن شماره جلو تر نمی ره و بعضی وقت ها کد ارسال نمی شه. در هر صورت برای من غیر قابل استفاده شده.
جواد
جواد
۱۴۰۱/۰۶/۱۹
کد نمیفرسته
مسعودی
مسعودی
۱۳۹۹/۰۱/۱۹
سلام نرم افزار فوق العاده خوب و روان با تنوعی بینظیر واقعا خوب بود من مطمعنم اونایی ک که نظر بد میدن از طرف رقباتونن شما با قدرت ادامه بدید درضمن برخورد پیکتون عالی بود فکر میکنم‌اسمش اقای امینی ممنون ازپیکتون ک انقدر مودب بودن مشهد مارکت بهترینه