بیمه پاسارگاد       79212

بیمه پاسارگاد 79212

نسخهٔ ۸.۰۸.۸۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آبان ۱۴۰۲
بیمه پاسارگاد       79212

بیمه پاسارگاد 79212

بیمه عمر و مستمری
نسخهٔ ۸.۰۸.۸۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام خدای لحظه ها سلام ‌‌‌‌‌‌؛ به عنوان بخش کوچکی از بزرگترین نمایندگی بیمه کشور سعی داریم خدمات مورد نیاز بیمه گذاران پاسارگاد را با کیفیت خوبی ارائه دهیم. 

معرفی اپلیکیشن بیمه پاسارگاد همراه


با توجه به گستردگی زندگی شهری و مشغله های فراوانی که به صورت روزانه با آن ها سر و کار داریم، باید همیشه امکان بروز اتفاقات پیش بینی نشده را در نظر گرفت. سبک زندگی امروز ما از نوع تغذیه تا رانندگی در خیابان های شلوغ همگی پتانسیل پدید آوردن اتفاقات ناگوار را دارند. در این بین نیاز به کمک افراد یا گروه های خاص در هنگام بروز یک حادثه بیش از همیشه احساس می شود. از ابتلا به بیماری های خاص و پر هزینه تا اتفاقات غیر منتظره ای مثل آتش سوزی خانه همه اتفاقاتی هستند که در صورت وقوع خسارات بسیار سنگینی را به جا میگذارند و برای مقابله به آن ها نیاز به یک پشتیبان قابل اطمینان داریم.


بیمه یکی از مطمُن ترین این پشتیبان ها به حساب می آید که می تواند ما را در گذر از چنین شرایطی یاری کند. البته بیمه ها نیز انواع مختلفی دارند و هرکدام برای هدفی خاص طراحی شده اند که می بایست با توجه به نیاز خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید. یکی از کاربردی ترین انواع بیمه، بیمه عمر است که از شما در مقابل تمام خطرات احتمالی که در زندگی روزمره ممکن است برایتان پدید بیاید حمایت می کند. 


نحوه کار بیمه عمر به این صورت است که شما مبلغ اندکی را به صورت ماهانه و برای مدت زمان مشخصی پرداخت می کنید و بعدا در صورت بروز هرگونه اتفاقات ناگوار مانند فوت (به هر دلیلی) مبلغی در قالب مستمری به خانواده شخص بیمه شده پرداخت میشود. یا در صورت ابتلا به بیماری های خاص و پر هزینه نیز بیمه عمر بخش زیادی از هزینه را متحمل خواهد شد. در این میان اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد طیف وسیعی از بهترین خدمات بیمه ای به خصوص بیمه عمر و تامین آتیه را در اختیار کاربران قرار می دهد.


همراه بیمه پاسارگاد چهار خدمت اصلی را در زمینه بیمه به کاربران ارائه می دهد: 1. شما میتوانید با پس انداز اندک نزد بیمه پاسارگاد از یک میزان سود مشخص و تضمینی از محل تشکیل منافع استفاده کنید. 2. همچنین در صورت فوت بر اثر حادثه نیز 4 برابر سرمایه انتخابی به بازماندگان پرداخت میشود. 3.در صورت از کار افتادگی نیز بیمه پاسارگاد تا سقف 40 میلیون تومان غرامت به شخص بیمه شده اعطا می کند. 4. و در پایان نیز پس از یک سال واریز حق بیمه، میتوانید 90 درصد مبلغ ذخیره را وام دریافت کنید.


همچنین پس از گذشت مدتی بیمه گذار میتواند برای دریافت کارت بیمه تکمیلی نیز اقدام کند. بیمه تکمیلی پاسارگاد نیز خدمات پوششی متنوعی دارد که از مهم ترین آن ها میتوان به پوشش هزینه های جراحی، شیمی درمانی، جراحی مربوط به سرطان، پیوند مغز و استخوان و سایر بیمه های پر هزینه اشاره کرد. شما همچنین می توانید با استفاده از این اپلیکیشن حق بیمه را به صورت آنلاین پرداخت کنید.


این برنامه همچنین توضیحات آموزشی بسیار مناسبی در مورد بیمه های مختلف به کاربران ارائه میدهد تا با شناخت کامل مناسب ترین نوع بیمه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنند. شما همچنین با استفاده از بخش استعلام بیمه عمر میتوانید انواع آن را با قیمت های مختلف مشاهده کرده و با توجه به مزایای هر کدام، بیمه مورد نظر خود را انتخاب کنید. 


شما می توانید با زدن دکمه نصب این اپلیکیشن کاربردی را از مایکت دانلود کنید.


ویژگی های این برنامه:


امکان خرید بیمه عمر و تامین آتیه


اطلاعات جامع آموزشی در مورد انواع بیمه


امکان پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین


مشاهده تاریخچه پرداخت حق بیمه


نمایش موقعیت های مهم خرید بیمه عمر


امکان دریافت پوشش بیمه تکمیلی


توضیح کامل شرایط بیمه نامه


بیمه عمر


اعطای غرامت از کار افتادگی


پرداخت سود به شخص بیمه شده


آیا اقساط بیمه عمر پاسارگاد را می‌توان به صورت آنلاین پرداخت کرد؟


بله. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید حق بیمه را به صورت آنلاین پرداخت کنید.


چگونه می‌توانم سوابق بیمه عمر پاسارگاد را ببینم؟


شما با نصب نسخه جدید همراه بیمه میتوانید تمامی سوابق بیمه عمر پاسارگاد خود را ببینید.


آیا نرم افزار بیمه عمر پاسارگاد مستمری نیز به شخص از کار افتاده می دهد؟


خیر. در بیمه عمر پاسارگاد شخص بیمه شده فقط غرامت از کار افتادگی دریافت می‌کند و مستمری به او تعلق نمی گیرد.


سود بیمه عمر پاسارگاد چگونه محاسبه می شود؟


سود ثابت این بیمه در دو سال نخست 16 درصد، در دو سال بعد 13 درصد و در سال های بعدی 10 درصد خواهد بود. البته این بیمه یک سود شرکت در منافع نیز دارد که مقدار آن ثابت نیست.

نظرات کاربران - ۵۸۱ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نسترن
نسترن
۱۴۰۲/۰۴/۲۹
من برای پرداخت اقساط بیمه بیشتر از بیست بار اقدام کردم ولی مدام پیغام میده کدملی با رمز تطابق ندارد در صورتیکه کاملا رمزوکدملی رو درست واردمیکنم بروز رسانی هم کردم از قسمت جایگزینی هم اقدام کردم ولی با هیچکدوم نتونستم موفق بشم
جوادچاوشی
جوادچاوشی
۱۴۰۲/۰۷/۱۸
ازبیمه پاسارگاد وام گرفتم ندین بارقسطهاراپرداخت کردم بازپول رابرگشت می زنه چندروزپیش دوتاقسط پرداخت کردم ولی توسیستم هنوزثبت نشده وعدم پرداخت میزنه این برنامه خیلی افتضاحه واسه ۱۸میلیون وام جنگ اعصاب واسمون درست کردید
میریعقوب حسینی
میریعقوب حسینی
۱۴۰۲/۰۸/۲۶
سلام خیلی عالی