آیتول | طرح ترافیک، عوارض و خلافی

آیتول | طرح ترافیک، عوارض و خلافی

نسخه ۲.۱.۰
۲۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

آیتول - سامانه خودروی من

نرم‌افزار آیتول سامانه‌ای از شرکت «کیان افق هیربد» است که خدمات مربوط به خودرو‌ از جمله: مشاهده و پرداخت عوارض طرح ترافیک، طرح کنترل آلودگی هوا و عوارض آزادراهی، استعلام جریمه‌ و خلافی، انجام امور بیمه‌ و کنترل تعمیرات اتومبیل را ارائه می‌دهد.

در آیتول کاربران به راحتی می‌توانند همه‌ی پرداخت‌های مربوط به خودرو‌ی خود را از یک نقطه‌ی واحد انجام دهند.

امکانات نرم‌افزار آیتول:

-استعلام و پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی

با این قابلیت می‌توانید ضمن ثبت شماره پلاک خودروهای مورد نظر خود در اپلیکیشن، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی و جاده‌ای خود اقدام فرمایید. به علاوه با وارد کردن کد VIN خودرو می‌توانید، نسبت به مشاهده جزئیات کامل از ترددهای آزادراهی و پرداخت‌های گذشته خود اقدام فرمایید.

 

-استعلام و پرداخت عوارض ورود به طرح ترافیک تهران 

با استفاده از این سرویس، به راحتی می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک تهران اقدام فرمایید.  

 

-استعلام و پرداخت طرح کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق)

با استفاده از این سرویس، می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا اقدام فرمایید. همچنین تعداد روزهای مجاز تردد شده و باقی مانده در محدوده طرح کنترل آلودگی هوای تهران در هر فصل از این قسمت قابل مشاهده است.

 

-استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو

با استفاده از این قابلیت می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و مراجعه حضوری، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو ( عوارض شهرداری) اقدام فرمایید.

 

-امکان پرداخت بدون نیاز به رمز دوم تنها با شارژ کیف پول

در اپلیکیشن آیتول می‌توانید نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نموده تا در هر مرحله، بدون مراجعه به درگاه‌های بانکی و نیاز به رمز دوم به راحتی نسبت به پرداخت اقدام فرمایید.

 

-یادآوری سرویس‌های دوره‌ای خودرو مانند زمان تعویض روغن و...

امکان ثبت کلیه‌ی سرویس‌های مورد نیاز خودرو را با ذکر جزئیات و همچنین یادآوری هوشمند برای سرویس مجدد آن را در اپلیکیشن مهیا می‌باشد.

logo-enamad logo-samandehi