پدال - استعلام خلافی خودرو هوشمند

پدال - استعلام خلافی خودرو هوشمند

نسخه ۵.۳.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۵
مگابایت
حجم

استعلام خلافی خودرو :

بدون نیاز به مراجعه به مراکز خدمات پلیس 10+ ، خلافی خودرو و موتورسیکلت خود را استعلام کنید و به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

در این برنامه علاوه بر امکان استعلام میزان مبلغ کل جرایم خودرو ، زمان و محل تمامی تخلفات به صورت تفکیک شده درج گردیده و علت ثبت تخلف قابل رویت است.


استعلام تصادفات :

تصادفاتی که برای آنها کروکی ترسیم و در سیستم راهور ناجا ثبت شده باشد ، در این بخش قابل استعلام است؛ این قابلیت هنگام خرید خودروی کارکرده بسیار مفید خواهد بود و می توانید تصادفات خودروی مورد نظر را استعلام نمایید.


استعلام وضعیت پلاک فک شده :

در صورتی که تعویض پلاکی در دست اجرا دارید می توانید از این بخش نسبت به استعلام وضعیت فک پلاک اقدام نمایید.


استعلام نمره منفی گواهینامه :

در این بخش با وارد نمودن شماره گواهینامه خود می توانید از میزان نمره منفی گواهینامه خود مطلع شوید.


استعلام وضعیت راه ها :

با استفاده از این قابلیت می توانید هنگام سفر ، با وارد کردن نام شهر مبدأ و مقصد از طول مسیر (به کیلومتر) ، زمان سفر ، شهرهای میانی بین مبدأ و مقصد ، تصویر مسیر بر روی نقشه ، و وضعیت آب و هوای شهرهای میانی مطلع شوید.


پلاک یاب :

با استفاده از این قابلیت می توانید با وارد کردن کد ایران و حرف پلاک از شهر صدور پلاک مطلع شوید و یا اینکه با انتخاب نام شهر لیست تمامی پلاک های آن شهر را مشاهده نمایید.


قیمت خودرو داخلی و وارداتی :

با استفاده از این قابلیت می توانید در هر لحظه لیست قیمت بازار و قیمت کارخانۀ خودرو های داخلی و وارداتی را به تفکیک شرکت تولید کننده خودرو مشاهده نمایید. این لیست در طول روز هر 30 دقیقه یکبار به روز رسانی می شود.


لیست نرخ جرایم :

در این بخش می توانید میزان مبلغ جریمه ای که هر تخلف رانندگی در پی خواهد داشت را به تفکیک مشاهده نمایید.


جدول نمره منفی :

در این بخش می توانید میزان نمره منفی که برای هر تخلف منظور خواهد شد را مشاهده نمایید.


پرداخت قبوض :

با استفاده از این بخش می توانید با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت انواع قبوض خود را پرداخت نمایید. در صورتی که بارکد قبض را در اختیار دارید می توانید با استفاده از قابلیت بارکدخوان برنامه، از دوربین گوشی برای اسکن بارکد قبض استفاده نمایید.

همچنین برای پرداخت یکجا کل خلافی ها می توانید از گزینه استعلام پیامکی که در منوی برنامه قرار دارد استفاده نموده و پس از دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت کل خلافی ها از این بخش استفاده نمایید.


خرید شارژ :

با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی برای انواع سیم کارت های اعتباری خود شارژ خریداری نمایید.


استعلام خلافی پیامکی :

با استفاده از این قابلیت می توانید مبلغ کل خلافی ها را از طریق پیامک دریافت کنید. مزیت این روش این است که شناسه قبض و شناسه پرداخت کل خلافی ها را دریافت می کنید و می توانید کل خلافی هایتان را به صورت یکجا پرداخت نمایید.


در انتها امیدواریم همواره رانندگی بی خطر و بدون جریمه ای داشته باشید :)

در صورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ایمیل پشتیبانی : info@programmerplus.ir

logo-enamad logo-samandehi