Taxsee Driver

Taxsee Driver

نسخهٔ ۳.۲۵.۷
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۵۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
Taxsee Driver

Taxsee Driver

ماکسیم
نسخهٔ ۳.۲۵.۷
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۵۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این سامانه برای آن دسته از افرادی که می خواهند با استفاده از خودروی شخصی خودشان، علاوه بر جبران هزینه های نگهداری خودرو، به کسب درآمد پرداخته و یا حتی کسب و کار خود را در حوزه‌ خدمات حمل و نقل آغاز نمایند، طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن، علاوه بر داشتن امکان همکاری هم زمان با سامانه‌های متعدد درخواست خودرو، راننده(کاربر) دیگر نیازی به حضور در دفاتر شرکت‌‌ها نخواهد داشت و برنامه کاری خود را مطابق با میل خود تنظیم می کند.
با استفاده از دسته بندی‌ها و فیلترهای مربوط به تعرفه و مقصد نهایی، راننده می تواند از لیست سفارش‌ها، موارد مورد دلخواه خود را انتخاب نماید. و یا با فعال کردن وضعیت تعیین خودکار، ضمن دریافت نزدیک ترین سفارش‌ها از سوی سامانه هوشمند، آن‌ها را یکی پس از دیگری اجرا نماید. بدین ترتیب می توان ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، درآمد بیشتری بدست آورد. 
با وجود انواع مختلف تعرفه‌های خدمات، محاسبه دقیق هزینه سفارش‌ها امکان پذیر شده است. نرخ سفارش‌ها ثابت بوده، و پیش از پذیرش اجرای آنها قابل مشاهده است. برای تعیین هزینه سفر بر اساس زمان و مسافت طی شده، از تاکسی‌متر اپلیکیشن استفاده می‌شود. چنانچه مسافر در حین سفر تقاضای تغییر مسیر و یا توقف داشته باشد، کاربراپلیکیشن براحتی می‌تواند سفارش را ویرایش نموده و سامانه هزینه سفر را با توجه به خدمات افزوده شده، مجددا محاسبه خواهد کرد. 
کلیه عملکردهای مورد نیاز برای پذیرش و اجرای سفارش‌ها را می توان بدون حضور در دفاتر شرکت مربوطه انجام داد. از جمله می توان به مواردی چون شارژ حساب کاربری با استفاده از کارت‌های بانکی و انجام بررسی ظاهری خودرو بصورت غیرحضوری، اشاره نمود. 
در موقعیت های اضطراری، با استفاده از «دکمه هشدار»امکان درخواست کمک از سایر رانندگان نیز وجود دارد.
یک اپلیکیشن کاربردی، سهولت فعالیت در سرویس درخواست خودرو را به کاربر می دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های برتر این اپلیکیشن، ارائه آموزش تصویری و گام به گام است. با استفاده از این روش، کاربر می تواند به سرعت با قابلیت‌ها و روش کار با اپلیکیشن آشنا شود.




نظرات کاربران - ۸،۱۲۲ رأی
۲.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mohammadsaalm
mohammadsaalm
۱۴۰۲/۱۱/۱۴
ماهر‌چی میکشیم از خود ماست چرا هم در حق راننده وهم مسافر ظلم میکنید نه مسافرهاحقوق بالایی دارندکه کرایه زیاد بدن نه کرایه اونقدری هست که برای راننده به صرفه باشه حتی هزینه استهلاک ماشین هم درنمیادبااین کرایه ها کاش تمام راننده ها اعتصاب کنن و مسافرها هم درخواست ندن شاید اینها بهشون برخوردو کاری کردن
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۱۱/۱۵
منم ثبت نام کردم ولی نمیصرفه
baba
baba
۱۴۰۲/۱۱/۱۶
کرای کم کومسیون الله برکت لله...