Taxsee Driver

Taxsee Driver

نسخهٔ ۳.۲۰.۰
+۵۰۰ هزار
نصب
سفر
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم
Taxsee Driver

Taxsee Driver

ماکسیم
نسخهٔ ۳.۲۰.۰
+۵۰۰ هزار
نصب
سفر
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این سامانه برای آن دسته از افرادی که می خواهند با استفاده از خودروی شخصی خودشان، علاوه بر جبران هزینه های نگهداری خودرو، به کسب درآمد پرداخته و یا حتی کسب و کار خود را در حوزه‌ خدمات حمل و نقل آغاز نمایند، طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن، علاوه بر داشتن امکان همکاری هم زمان با سامانه‌های متعدد درخواست خودرو، راننده(کاربر) دیگر نیازی به حضور در دفاتر شرکت‌‌ها نخواهد داشت و برنامه کاری خود را مطابق با میل خود تنظیم می کند.
با استفاده از دسته بندی‌ها و فیلترهای مربوط به تعرفه و مقصد نهایی، راننده می تواند از لیست سفارش‌ها، موارد مورد دلخواه خود را انتخاب نماید. و یا با فعال کردن وضعیت تعیین خودکار، ضمن دریافت نزدیک ترین سفارش‌ها از سوی سامانه هوشمند، آن‌ها را یکی پس از دیگری اجرا نماید. بدین ترتیب می توان ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، درآمد بیشتری بدست آورد. 
با وجود انواع مختلف تعرفه‌های خدمات، محاسبه دقیق هزینه سفارش‌ها امکان پذیر شده است. نرخ سفارش‌ها ثابت بوده، و پیش از پذیرش اجرای آنها قابل مشاهده است. برای تعیین هزینه سفر بر اساس زمان و مسافت طی شده، از تاکسی‌متر اپلیکیشن استفاده می‌شود. چنانچه مسافر در حین سفر تقاضای تغییر مسیر و یا توقف داشته باشد، کاربراپلیکیشن براحتی می‌تواند سفارش را ویرایش نموده و سامانه هزینه سفر را با توجه به خدمات افزوده شده، مجددا محاسبه خواهد کرد. 
کلیه عملکردهای مورد نیاز برای پذیرش و اجرای سفارش‌ها را می توان بدون حضور در دفاتر شرکت مربوطه انجام داد. از جمله می توان به مواردی چون شارژ حساب کاربری با استفاده از کارت‌های بانکی و انجام بررسی ظاهری خودرو بصورت غیرحضوری، اشاره نمود. 
در موقعیت های اضطراری، با استفاده از «دکمه هشدار»امکان درخواست کمک از سایر رانندگان نیز وجود دارد.
یک اپلیکیشن کاربردی، سهولت فعالیت در سرویس درخواست خودرو را به کاربر می دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های برتر این اپلیکیشن، ارائه آموزش تصویری و گام به گام است. با استفاده از این روش، کاربر می تواند به سرعت با قابلیت‌ها و روش کار با اپلیکیشن آشنا شود.
نظرات کاربران - ۶،۵۸۱ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرعلی
امیرعلی
۱۴۰۱/۰۹/۲۱
کرایه ها خیلی پایینه ، اصلا هم امنیت پرداخت از طرف مسافر برای راننده تضمین نشده ، اصلا راضی نیستم
Norollah
Norollah
۱۴۰۱/۰۸/۱۵
برنامه نویسی واقعا ضعیفه.چون هنگامیکه داخل اپلیکیشن هستی اگه بخوای وارد برنامه های دیگر گوشی بشی،این اپلیکیشن درخواست‌ها را روی گوشی نشان نمیده،باید حتما داخل اپلیکیشن باشی تا درخواست ها را ببینی.
reza
reza
۱۴۰۱/۰۸/۰۸
اصلا به درد نمیخوره چون برنامه تاکسی درایور یه برنامه خارجی هستش و برنامه ماکسیم ایرانی وقتی درخواست سفر داریم درجا برنامه باز میشه ولی برای اجرای سفر برنامه تاکسی درایور اصلا باز نمیشه هی نیاد بگید مشکل از حافظه گوشیتون هست یا اینترنت مشکل از برنامه خودتون هست لطف کنید این برنامه رو عوض کنید