Taxsee: order a car

Taxsee: order a car

نسخهٔ ۳.۱۳.۳s
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ تیر ۱۴۰۱
Taxsee: order a car

Taxsee: order a car

ماکسیم
نسخهٔ ۳.۱۳.۳s
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ تیر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این اپلیکیشن  امکان به شما اجازه می دهد تا قیمت های پیشنهادی را بررسی نموده و مقرون به صرفه ترین را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید درخواست خود را با تعرفه واحد ایجاد کنید تا با نزدیکترین راننده خالی سفر خود را به انجام برسانید.


هزینه هر سفر پیش از شروع آن مشخص گردیده و ثابت می‌باشد. ثبت درخواست تنها چند ثانیه به طول می ‌انجامد. در قسمت توضیحات مربوط به درخواست می‌توانید وجود بار همراه، سفر به همراه کودک و یا جابجایی حیوانات خانگی را ذکر نمایید. گذشته از آن شما می‌توانید در مواردی چون تعویض چرخ، بکسل کردن خودرو، و روشن کردن موتور از راننده درخواست کمک نمایید.


با افزایش هزینه سفر و یا تقاضای آماده کردن مابقی پول اسکناس های درشت از پیش می توانید زمان سفر خودرو را تسریع ببخشید.


اطلاعات وضعیت درخواست به صورت مرتب به‌روزرسانی می‌شود و به شما این اجازه را می دهد تا برای انجام کارهای خود برنامه ریزی نمایید. اطلاعاتی چون نام راننده ، مارک و پلاک خودرو، موقعیت خودرو بر روی نقشه و همچنین مدت زمان رسیدن خودرو در اپلیکیشن نمایش داده می شود. درصورت نیاز به ارتباط با راننده می‌توان با او تماس گرفت و یا در چت با وی گفتگو نمود.


با انجام هر درخواست سرویس با اطلاعات کاربر سازگار می‌گردد، بدین صورت که آدرس‌های سفرهای پیشین و آخرین تعرفه انتخابی و نحوه پرداخت آن را ذخیره می‌نماید. این کار موجب صرفه‌جویی در زمان ارزشمند شما خواهد شد. ارزیابی های پس از سفر موجب بهبود کیفیت و راحتی بیشتر خدمات به شما می‌شود.

نظرات کاربران - ۱۰۱ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
چول
چول
۱۴۰۲/۰۳/۲۵
چرا کشور ایران رو نداره بقیه کشور ها چه بدرد میخوره اگه انتخاب کنیم
ترنم
ترنم
۱۴۰۲/۰۳/۱۵
سلام خیلی مزخرف من تازه نصب کردم افتاده تو کشور مالزی هرچی هم میزنم ایران مینویسه موردی یافت نشد اصلا تو لیست کشورها هم اسم ایران نیست نظر من ص۰فر نه یک ستاره
مهدی حیدری
مهدی حیدری
۱۴۰۱/۰۸/۲۴
برای راننده کدوم برنامس