بُنت  تاکسی نسخه سفیران

بُنت تاکسی نسخه سفیران

نسخهٔ ۲.۳
+۱۰ هزار
نصب
رفت و آمد
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم
بُنت  تاکسی نسخه سفیران

بُنت تاکسی نسخه سفیران

بنت
نسخهٔ ۲.۳
+۱۰ هزار
نصب
رفت و آمد
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مجهزترین اپلیکیشن حمل و نقل با امکانات ویژه برای مسافر و سفیرشما در نسخه سفیر، میتونید در سرویس تایپ هایی مثل: زودرو (اقتصادی)، بانوان، پیک موتوری، ون، وانت بار، حمل بار سنگین، سفرهای برون شهری و ... ثبت نام کنید.
ما با افتخار در ۲۴ شهر در کشور عزیزمون، فعال هستیم و از جمله این شهرها میتونیم به مشهد، تهران، پیرانشهر، مریوان، سبزوار،بیرجند، بجنورد، قائن، آستارا، نقده، مهاباد، اسفراین، دامغان و ... اشاره کنیم.برای سفیران عزیزمون هم امکاناتی رو در نظر گرفتیم که شامل: طرح بیمه، استفاده از تخفیفات سراسری، سوخت تشویقی و ... میشه.


همچنین ما با در نظر گرفتن سفرهای برون شهری، راه هوایی درآمد زایی شما رو افزایش دادیم و شما میتونید در خارج از شهر خودتون هم کسب درآمد کنید.


درحال حاضر ما طرح اعطا نمایندگی به تمامی شهر ها و شهرستان های کشور رو فعال داریم و شما میتونید در سایت مجموعه یا پشتیبانی، درخواست خودتون رو مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بذارند.


سفیران گرامی می‌توانند برای ثبت نام خود به سایت شرکت مراجعه کرده و در پشتیبانی، درخواست خود را ثبت کنند.


سفیران، ارزشمندترین سرمایه های ما هستند...

نظرات کاربران - ۲۸۶ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
meysamii
meysamii
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
چجوری باید صدای هشدار بنت راننده کم کنیم. وقتی مسافر درخواست میده گوشی من راننده صداش وحشتناک بلنده
ahmad
ahmad
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
خدمات چی میده ما ک نگرفتیم تا حالا
محمد
محمد
۱۴۰۰/۰۲/۰۸
شماره پشتیبانی که نداره کسی؟ کامه کاربری هم که همونجور ؟پس کلا برکارن مردم که هیچ جوابی نمیگیرن؟چجوری ثبت ونام وراهاندازی کنن وشروع به کار؟