بنت تاکسی آنلاین

بنت تاکسی آنلاین

نسخهٔ ۲.۱.۸
+۲۰ هزار
نصب
رفت و آمد
دسته‌بندی
۹ مگابایت
حجم
بنت تاکسی آنلاین

بنت تاکسی آنلاین

بنت
نسخهٔ ۲.۱.۸
+۲۰ هزار
نصب
رفت و آمد
دسته‌بندی
۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مجهزترین اپلیکیشن حمل و نقل با امکانات ویژه برای مسافر و سفیرشما در نسخه مسافر، میتونید از سرویس تایپ هایی مثل: زودرو (اقتصادی)، بانوان، پیک موتوری، ون، وانت بار، حمل بار سنگین، سفرهای برون شهری و ... استفاده کنید.
ما با افتخار در ۲۴ شهر در کشور عزیزمون، فعال هستیم و از جمله این شهرها میتونیم به مشهد، تهران، پیرانشهر، مریوان، سبزوار،بیرجند، بجنورد، قائن، آستارا، نقده، مهاباد، اسفراین، دامغان و ... اشاره کنیم.برای سفیران عزیزمون هم امکاناتی رو در نظر گرفتیم که شامل: طرح بیمه، استفاده از تخفیفات سراسری، سوخت تشویقی و ... میشه.
شما میتونید به راحتی اپلیکیشن ما رو نصب کنید و با سرعت و اطمینان سفرهای خودتون رو درخواست کنید.همچنین امکان رزرو سرویس رو براتون در نظر گرفتیم تا شما بتونید در همون لحظه‌ای که میخواید سرویس مورد نظر خودتون رو داشته باشید و بدون دغدغه سفر کنید.
درحال حاضر ما طرح اعطا نمایندگی به تمامی شهر ها و شهرستان های کشور رو هم داریم و شما میتونید در سایت مجموعه یا پشتیبانی، درخواست خودتون رو مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بذارند.
بنت، شیوه نوین زندگی

نظرات کاربران - ۴۳۸ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
.......joker.......
.......joker.......
۱۴۰۰/۰۵/۱۳
کد تایید رو نمیفرسته، نه به ایرانسل نه همراه اول.
UMBRELLA
UMBRELLA
۱۴۰۰/۰۷/۱۹
همش این پیام میاد تمامی سرویس های اطراف ، مشغول هستند !
ARA
ARA
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
من اصلا نتونستم ثبت نام کنم چون کد تأیید برام نمیفرسته.