کارنامه | خرید، فروش و قیمت خودرو

کارنامه | خرید، فروش و قیمت خودرو

نسخهٔ ۱.۰.۱
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ تیر ۱۴۰۲
کارنامه | خرید، فروش و قیمت خودرو

کارنامه | خرید، فروش و قیمت خودرو

خودرو پردازش هوشمند
نسخهٔ ۱.۰.۱
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

«کارنامه»، سرویس جدید «دیوار»، با ارائه سرویس‌های « کارشناسی خودرو و مشاورهٔ قیمت در محل »، « فروش سفارشی خودرو »، « خرید خودرو با ضمانت کارنامه » و « تخمین قیمت آنلاین خودروهای صفر و کارکرده »، از ابتدا تا انتهای معاملۀ خودرو شما را همراهی می‌کند. 

وقت خرید و فروش خودرو، کارنامه دستیار مطمئن شماست.

با خدمات کارنامه آشنا شوید:

فروش سفارشی خودرو

به کمک سرویس فروش سفارشی کارنامه، خودروی خود را با امنیت کامل، بدون دردسر و به منصفانه‌ترین قیمت بفروشید.

 پس از ثبت درخواست و توافق بر سر قیمت، کارشناسان فروش کارنامه خودروی شما را در «دیوار»، «کارنامه» و سایر پلتفرم‌ها آگهی می‌کنند و به تمام تماس‌های خریداران پاسخ می‌دهند. بعد از نشان‌شدن یکی‌ دو مشتری واقعی، با کمترین بازدید خودروی شما فروخته می‌شود. وقت فروش، خودروی شما در حضور خریدار و برای اطمینان خاطر او کارشناسی می‌شود. زمان معامله هم کارشناسان حقوقی کارنامه حاضرند و بر صحت و سلامت قول‌نامه نظارت می‌کنند.

   سرویس «فروش سفارشی» برای فروشندگان خودرو صد در درصد رایگان و بدون کمیسیون است.

خرید خودرو با ضمانت کارنامه

با سرویس «خرید خودرو با ضمانت کارنامه»، راحت و مطمئن ماشین بخرید.

ماشین‌های «خرید خودرو با ضمانت کارنامه» با کامل‌ترین گزارش کارشناسی رنگ، بدنه، شاسی، ستون و وضعیت فنی در دسترس شما هستند. پس از آن که تصمیم به خرید خودرویی با ضمانت کارنامه گرفتید، کارشناسان فنی کارنامه آن ماشین را در حضور خودتان کارشناسی می‌کنند، تا خیالتان از همه‌چیز راحت باشد.


- تمام ماشین‌های لیست «خرید خودرو با ضمانت کارنامه» یک گارانتی ۴۰ میلیون تومانی برای اطمینان خاطر خریدار دارند.


کارشناسی خودرو و مشاورۀ قیمت در محل

با کمک کارشناسان فنی کارنامه، گزارش کاملی از وضعیت فنی و بدنۀ خودرویی که می‌خواهید بخرید یا بفروشید، دریافت کنید. این گزارش شامل شاسی، ستون، بخش‌های تعویضی و تصادفی، انواع رنگ‌شدگی، وضعیت فنی، آپشن‌ها، مدارک و موارد متعدد دیگری است.

- این گزارش تا سقف ۲۰ میلیون تومان گارانتی دارد.


قیمت تخمینی خودروی خود را آنلاین محاسبه کنید!

با کمک سرویس «تخمین قیمت آنلاین خودروهای کارکرده» کارنامه، قیمت تخمینی خودروی مورد نظرتان را بر اساس برند، مدل، تیپ، سال ساخت، کارکرد، رنگ و وضعیت بدنه، به صورت آنلاین و رایگان محاسبه کنید. 

فهرست «قیمت صفر» همه خودروهای بازار نیز در کارنامه در دسترس شماست.

سرویس « تخمین قیمت خودرو » بر اساس منابع معتبری مانند داده‌های به‌روز مراکز تعویض پلاک، آگهی‌های بخش خودروی سایت «دیوار» و اطلاعات دریافتی از بازار خودرو، قیمت خودروی مورد نظر شما را اعلام می‌کند..نظرات کاربران - ۴۸۵ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
payam
payam
۱۴۰۲/۰۶/۰۳
با سلام به تمامی عزیزان . من در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۱ درخواست کارشناس خودرو کردم . روز ۱۴۰۲/۶/۱ بعد از خرید و دریافت خودرو بعد از ۱ ساعت متوجه صافکاری بدون رنگ خودرو . شدم سریعا به کارنامه اطلاع . دادم با گذاشت ۳ روز و ۶ بار تماس مکرر با کارنامه . هنوز هیچ جواب ندادند
اکسپریا
اکسپریا
۱۴۰۲/۰۵/۱۸
همون دلال های ماشین هستن فقط ظاهر عوض کردن، خودرو شما رو 10 درصد ارزونتر بر میدارن بعد همون خودرو رو 20درصد گرونتر میفروشن به دیگری.... کارشناس هاشون هم همه قیمت پایین میدن برای خرید ولی وقتی میری تو سایت خودشون میبینی همون ماشین گرونتر آگهی کردن.
mohamad
mohamad
۱۴۰۲/۰۵/۱۱
رفتم ماشین صفر رو از نمایندگی تحویل بگیرم کارشناس اومد زیر و بم ماشین رو دستگاه زد و نور انداخت و اینه و دم و تشکیلات... بعد که اومدم خونه خانومم دید کفت پایین سپر چرا اینجوریه متاسفانه پایین سپر جلو به اندازه چهار سانت خراش افتاده بود و رنگش رفته بود و کارشناس یا ندیده بود یا نگفته! دیگه نمیگیرم.