شاپینو | لذت غرق شدن در پاساژگردی

شاپینو | لذت غرق شدن در پاساژگردی

نسخه ۰.۳.۲
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

تا حالا شده بخواید از اینستاگرام خرید کنید و نیاز داشته باشید زمان زیادی صرف کنید تا محصول دلخواهتونو بین هزاران فروشگاه اینستاگرامی پیدا کنید؟ تا حالا به این فکر کردید که ممکنه خیلی فروشگاه بهتری وجود داشته باشه که شما باهاش مواجه نشدید؟

شاپینو چیست؟

شاپینو ساخته شده است تا شما تجربه‌ای بهتر و خریدی سریعتر و هوشمندانه‌تر از فروشگاه‌های اینستاگرامی داشته باشید. شما با نصب شاپینو صاحب یک ویترین خریدی به وسعت ایران خواهید شد که تنوع محصولات در آنجا بی‌نظیر است. همچنین دیگر نیازی نیست برای هر خرید خود از اینستاگرام چندین و چند فروشگاه را فالو کنید و هر دفعه برای هر خرید، به تعداد  فالووینگ‌های خود اضافه کنید. دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف سرچ هشتگ‌های مختلف کنید و با بسیاری از محصولاتی مواجه شوید که اصلا مد نظر شما نبوده  است !! شاپینو با گردآوری محصولات فروشگاه‌های اینستاگرامی در کنار هم یک فروشگاه جامع خلق کرده است.

*در حال حاضر شاپینو با فروشگاه‌های لباس زنانه کار خود را آغاز کرده و به زودی کتگوری‌های دیگر اضافه خواهد شد.

امکانات شاپینو

دسته بندی مشخص و مناسب

تمامی محصولات از هر فروشگاهی که باشند، بعد از ورود به شاپینو، در دسته‌ی مشخص قرار ‌می‌گیرند و شما با رفتن به صفحه دسته‌بندی، به سرعت سراغ محصول مورد نظر خود خواهید رفت.

جست‌وجوی ساده و امکان فیلتر کردن

شما می‌توانید به دنبال هر محصولی که هستید در قسمت سرچ شاپینو وارد کنید تا تمام محصولات به شما نشان داده شود. همچنین با کمک فیلتر موجود، می‌توانید محدوده قیمتی تعیین کنید، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید، سایز دلخواه خود را انتخاب کنید و ....

امکان ثبت رایگان فروشگاه

اگر به فروشگاه خاصی علاقه‌مند هستید و در لیست فروشگاه‌های شاپینو آن را نمی‌بینید، یا اگر فروشنده‌ای هستید که علاقه‌مند به حضور در شاپینو هستید، کافی است آدرس صفحه اینستاگرام آن فروشگاه را وارد کنید تا پس از بررسی محتوا، محصولات فروشگاه‌ شما در لیست محصولات قرار گیرند.

امکان ارتباط مستقیم با فروشنده

به سادگی با فروشنده‌ها ارتباط برقرار کنید و قبل از خرید هر سوالی در خصوص محصول دارید از خود فروشنده پرسیده و پس از اطمینان، اقدام به خرید نمایید.نظرات کاربران

Ali
۱۴۰۰/۰۶/۲۵
خوب بود
ali
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
خیلیی خوبه،فقط لطفا فروشگاهاشو بیشتر کنین
الهه
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
خیلیی خوبههه😍یه ماه بود دنبال یه شلوار سفید بودم نمیتونستم پیداش کنم،اینجا با یه سرچ پیداش کردم
کتایون
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
جالب بود
A_76
۱۴۰۰/۰۳/۱۲
تعداد فروشگاه های زیادی داشت خوشم اومد تنوع محصولات هم خیلی خوب و به روز بود👍 کلا اپ کاربردی ایه👌👌