بیمیتو (مقایسه و خرید آنلاین بیمه)

بیمیتو (مقایسه و خرید آنلاین بیمه)

نسخه ۰.۴.۳
۲۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

خدمات دفترچه تأمین اجتماعی و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث (خودرو و موتور سیکلت)، بدنه ، آتش سوزی ، مسافرتی ، عمر و سرمایه گذاری ، مسئولیت پزشکی و به زودی بقیه بیمه‌ها


صدور اولیه، تمدید اعتبار و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی


دیگه نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه و کارگزاری‌ها ندارین! 


از طریق اپلیکیشن بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین نیازهای بیمه‌ای خودت رو برطرف کنی؛ فقط کافیه مراحل ساده زیر رو طی کنی:

• انتخاب بیمه مورد نظر

• ورود اطلاعات

• مقایسه قیمت و کیفیت شرکت‌های بیمه

• پرداخت آنلاین

•  تحویل رایگان بیمه‌نامه در محل

با استفاده از اپلیکیشن بیمیتو، می‌تونی از تاریخ سررسید بیمه‌نامه‌ت مطلع بشی. همچنین از تخفیف‌های شرکت‌های بیمه و بیمیتو در خرید هر بیمه‌نامه خبردار بشی. ضمناً اگه بیمه‌نامه همرات نباشه، می‌تونی هر لحظه و هر جایی، به تصویر بیمه‌نامه‌ت دسترسی داشته باشی. یادت نره ابزارهای جانبی کارآمد ما هم استفاده کنی. اگر لازم داشتی، می‌تونی برای مشاوره با ما تماس بگیری.


خلاصه که ...

بیمیتو هوای بیمَتو داره :)

 


در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن بیمیتو؛ سرویس مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه

کدام شرکت بیمه هزینه کمتری دریافت می کند؟ مشتریان معمولا از کدام موسسه راضی تر بوده اند؟ بنیه مالی کدام شرکت بیشتر است و به طور خلاصه این که استفاده از کدام بیمه در یک بازه زمانی طولانی دردسر کمتری را برایتان در پی دارد؟ بیمیتو پاسخ این سوالات را برایتان فراهم می کند.

بعد از حمل و نقل و ساختمان، موج تکنولوژی به صنعت بیمه هم رسید

بیمیتو،اپلیکیشنی برای تسهیل خرید انواع بیمه برای مشتریان است. با کمک بیمیتو می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه و آگاهانه خرید کنید.

با بیمیتو، مشاوره بگیرید و آنلاین بیمه بخرید

با توجه به اینکه این روزها اکثر فعالیت‌های روزانه‌مان مکانیزه شده‌اند، روز به روز شاهد عرضه اپلیکیشن‌های متعددی به بازار هستیم اما کمبود وجود اپلیکیشنی کامل و جامع درمورد خدمات بیمه‌ای به شدت حس می‌شد؛ تا اینکه گروه تجارت الکترونیک نوین نار از اپلیکیشن خود به نام بیمیتو رونمایی کردند.

logo-enamad logo-samandehi