رده | خدمات بانکی و مالی

رده | خدمات بانکی و مالی

نسخهٔ ۱.۰.۳
+۲۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
رده | خدمات بانکی و مالی

رده | خدمات بانکی و مالی

رده
نسخهٔ ۱.۰.۳
+۲۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

رده کمک می‌کند تا جستجوی مناسب‌ترین وام بانکی، بهترین بانک برای سپرده‌گذاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، انتخاب بهترین کارگزاری بورس و سبدگردان مناسب برای سرمایه‌گذاری، راه‌های خرید و فروش رمز ارزها و ارز دیجیتال را به‌راحتی پیدا کنید. با رده نیاز به مراجعه به شعبه بانک به حداقل می‌رسد، بسیاری از پرسش‌های مربوط به وام و سپرده در رده پاسخ داده می‌شود.

 قابلیت‌های رده:

- امکان بررسی، مقایسه، انتخاب: وام، سپرده، خدمات بانکی، بورس، رمزارزها، سرمایه‌گذاری

- خدمات مالی و بانکی: تبدیل‌ کارت به شبا، حساب به شبا، استعلام شبا بانکی، اعتبارسنجی، استعلام تسهیلات، استعلام چک برگشتی


خدمات مالی زیر در رده انجام می‌شود:

خدمات شبا: در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره کارت و شماره حساب، شماره شبا به همراه نام بانک، نام صاحب حساب و فعال بودن آن را دریافت کنید. همچنین با داشتن شماره شبا آن‌را استعلام و از درستی آن اطمینان حاصل کنید.

استعلام تسهیلات: برای اطلاع از وضعیت تسهیلات در مؤسسه‌ها و بانک‌ها، در حال بازپرداخت چه وام‌هایی به کجا هستید و تا به حال در پرداخت اقساط‌‌‌ بدقول بوده‌اید یا نه؟

استعلام چک برگشتی: در این بخش با داشتن کدملی صاحب چک دریافت سوابق چک‌های برگشتی، مبلغ چک برگشتی، شعبه صادر شده و تعداد چک‌های برگشتی امکان‌پذیر است.

اعتبارسنجی: رتبه اعتباری هر شخص حقیقی یا حقوقی بر اساس رفتارهای مالی در بانک‌ها، موسسات اعتباری و... در حال حاضر سابقه اعتباری ۸ سال اخیر اشخاص در سامانه اعتبارسنجی موجود است.

صندوق سرمایه‌گذاری : می‌توانید در اپ رده صدور و ابطال صندوق‌های سرمایه‌ گذاری را انجام دهید. تمام مراحل صدور و ابطال تا پرداخت در اپ انجام می‌شود

نظرات کاربران - ۵۶ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابراهیم پناهی
ابراهیم پناهی
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
خوبه و جای رشد هم داره
kami
kami
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بدنیست
sonicall
sonicall
۱۴۰۱/۰۸/۰۲
این برنامه بدرد نخوری که نوشتین بیست روزه یه کد فعال سازی نمیتونه ارسال کنه، فقط برای فراموشی رمزش کد میاد، افتضاح