learn English – Interchange 1

learn English – Interchange 1

Version 2.0.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
+2
K
Active installs
Education
Category
34
MB
Size


آموزش زبان انگلیسی اینترچنج روشی عالی بصورت خود آموز برای یادگیری افرادی است که فرصت حضور در کلاس های آموزشی زبان انگلیسی را ندارند.

 

آموزش زبان انگلیسی یکی از دسته آموزش هایی است که نیازمند هر فردی اعم از جوانان یا بزرگسالان میباشد. آموزش زبان انگلیسی اینترچنج Interchangeکه توسط استاد برجسته زبان پرفسور "جک سی ریچارد" نوشته شده است، یک دوره آموزش زبان انگلیسی  موفق در چهار سطح مختلف می باشد که در اکثر موسسات  آموزش زبان انگلیسی  تدریس می شود.در این برنامه، آموزش زبان انگلیسی اینترچنج 1 با نظارت مستقیم استاد مهندس باقری، مدرس و طراح نقشه راه آیلتس گردآوری شده است.

این برنامه با هدف آموزش زبان انگلیسی با استفاده ازکتاب های اینترچنج شما را در جهت آموزش زبان هر چه سریعتر و اصولی تر یاری خواهد کرد و  یکی از روش های بسیار مفید و جدید برای یادگیری زبان انگلیسی است.

اگر زبان آموز مقدماتی هستید و به تازگی قصد آموزش زبان انگلیسی را دارید با نصب برنامه آموزش زبان انگلیسی اینترچنج 1  به راحتی دوره های این کتاب را در منزل و یا هر کجای دیگر که مایل هستید، طی کنید.

برنامه آموزش زبان اینترچنج روشی عالی برای یادگیری افرادی است که فرصت حضور در کلاس های آموزشی موسسات و آموزشگاهها را ندارند.با نصب برنامه آموزش زبان انگلیسی لازم نیست ساعتها وقت خود را آموزشگاه های مختلف سپری کرده و به راحتی میتوانید از تمامی امکانات این آموزش زبان انگلیسی بهره ببرید.

 

امکاناتی مانند:

          * کتاب دانش آموز زبان انگلیسی

          * کتاب کار

          * نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اینترچنج

          * آموزش زبان انگلیسی به زبان فارسی

          * کلیپ ویدیو برای هر درس

          * انواع تمرین با قابلیت پاسخ دادن و چک کردن جواب

          * تقویت مکالمه انگلیسی، لغت های انگلیسی، تلفظ و...

          * واژه های هر درس به همراه معنی و تلفظ

          * نمودار مشاهده تعداد پاسخ های صحیح و غلط

          * و...

 

برنامه آموزش زبان انگلیسی اینترچنج 1  از روی ویرایش چهارم کتاب که شامل کتاب دانش آموز، کتاب کار، نرم افزار اینترچنج می باشد تهیه شده است و شامل تمامی موارد ذکر شده به صورت صوتی و نوشتاری است.

آموزش زبان انگلیسی به صورت خودآموز طراحی شده و دارای توضیحات فارسی بوده و شما بدون نیاز به کتاب، کلاس و استاد می توانید از آن استفاده نمایید.

برنامه Interchange 1 تمامی مهارت ها (Listening - Speaking - Reading - Writing) به ویژه تلفظ را در شما تقویت می کند.

این برنامه نسخه اول کتاب آموزش زبان مقدماتی (Intro) می باشد.

با نصب برنامه آموزش زبان انگلیسی اینترچنج خیلی راحت و سریع انگلیسی را به طور کامل یاد بگیریید.

 

درباره ما :

برنامه آموزش زبان انگلیسی اینترچنج با نظارت مستقیم استاد مهندس باقری مدرس و طراح نقشه راه آیلتس بوده و بر اساس نقشه دقیقی که ایشان برای رسیدن به سطوح عالیه زبان انگلیسی طراحی کرده اند پیاده سازی شده است.دوستان می توانند از طریق زیر با ایشان در تماس باشند.


site: www.irteacher.com

Telegram: @ielts_roadmap

Phone: 09122988397

Email: motarjemi.4job@gmail.com
ارتباط با ما :


در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد و پیشنهاد می توانید با تلگرام PersisCode@ و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

logo-enamad logo-samandehi