آموزش شنیداری زبان ۲

آموزش شنیداری زبان ۲

نصب از بازار
۲۰۰۰ تومان
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

با توجه به درخواست مکرر مخاطبان برنامه آموزش شنیداری زبان 1 از طریق کامنت و ایمیل، نسخه جدید این برنامه با موضوع غذا خوردن را تهیه کرده ایم.
در نسخه جدید علاوه بر قابلیت های نسخه قبل، تلفظ لغات مهم هر عبارت در بخش لغات نیز وجود دارد که لازم به ذکر است تلفظ لغات طبیعی می باشد و به صورت نرم افزاری تولید نمی شود.

بهترين روش يادگيري هر زباني دقيقا همان روشي است که ما زبان مادري خود را به آن طريق آموخته ايم يعني از طريق شنيدن و مشاهده کاربرد هر لغت و اصطلاح در مکالمه ميان اشخاصي که به آن زبان صحبت مي کنند.
برنامه يادگيري شنيداري زبان نرم افزاري است که دقيقا به همين روش زيان انگليسي را به شما آموزش ميدهد.
اين نرم افزار شامل 20 مکالمه با بيش از 500 جمله و معناي آن، 330 واژه و تست لغت، و 266آزمون شنيداري و حدود 250 دقيقه توضيح استاد آمريكايي در 20 درس با موضوع غذا خوردن مي باشد. (البته توضيحات استاد از درس هاي سوم به بعد براي كاهش حجم نرم افزار هنگام درخواست كاربر دانلود مي شوند.)
شما مي توانيد هر يک از اين مکالمه ها را به صورت جداگانه با دو سرعت آهسته و سريع گوش دهيد. وجود دو سرعت مختلف به شما کمک ميکند تا ابتدا به تمرين درس پرداخته و سپس آن را با سرعتي که افراد انگليسي زبان صحبت مي کنند گوش فرا دهيد.
اين امر به بهبود قدرت شنيداري زبان شما کمک زيادي ميکند.

همچنين در اين برنامه شما مي توانيد به توضيحات معلم انگليسي زبان در مورد هر متن گوش دهيد. اين قابليت، کلاس زبان را در گوشي شما هميشه با شما همراه خواهد کرد. به دليل حجم بالاي فايل هاي مربوط به توضيح معلم، فقط فايل دو درس اول در برنامه به صورت پيش فرض قرار دارد و براي دروس ديگر برنامه پيغام دانلود مي دهد و شما مي توانيد آن را از سرور برنامه دانلود کنيد.

علاوه بر اين معني تك تك جملات همه مکالمه ها نيز در اين برنامه گنجانده شده است و شما با کليک بر روي هر پاراگراف مي توانيد معني آنرا مشاهده کنيد.
همچنين ليستي از لغات مهم هر درس را با معاني آنها مي توانيد در خود درس مشاهده کنيد. در این بخش با کلیک بر روی عبارت انگلیسی لغات مهم آن عبارت تلفظ می شوند.

قابليت ديگر اين برنامه امکان گرفتن دو آزمون لغت و شنيدن است.

آزمون شنيدن: در اين آزمون متني از درس انتخاب شده براي شما پخش مي شود و شما بايد متن را در کادر مربوطه وارد کنيد. در نهايت برنامه ميزان انطباق متن وارد شده توسط شما با متن اصلي را به شما مي گويد و جواب صحيح را نيز به شما نشان مي دهد. اين آزمون شامل دو بخش سخت و آسان است که در بخش سخت متن مورد نظر با سرعت بالا براي شما پخش مي شود.
آزمون لغت: در اين آزمون از ميان لغات دروس انتخاب شده سوالات چهارگزينه اي از شما پرسيده مي شود.نظرات کاربران

PAYAM
۱۳۹۲/۰۴/۲۰
عالیه داخلش اگه دیکشنری هم بزارید حرف نداره درضمن لغتاشم زیاد کنید
king
۱۳۹۲/۰۴/۰۶
greattttttttt
کوروش بزرگ
۱۳۹۲/۰۴/۰۴
برنامه عالی و حتما دان کنید مکالمتون خوب میشه از بازار ممنونم حتما سری سومشم بذارید سپاسگزارم.
mohamad
۱۳۹۴/۰۹/۰۲
واقعا عالیه.خسته نباشید.اگه جامه تر از این باشه بهترم میشه
ebrahim
۱۳۹۴/۰۸/۰۵
aliii bood
محمد
۱۳۹۳/۰۶/۰۳
ممنون از تلاشتون برای آموزش زبان.
حدیث 2020
۱۳۹۳/۰۳/۱۵
محشره من سه سطحشو دانلود کردم وراضیم فقط یه سوال. اگه میشد قسمت لغاتش امکان اضافه کردن لغات رو داشت چون بعضی از لغات مشکل نیست
ben
۱۳۹۲/۱۲/۰۵
عالی با صدای دلنشین دکتر جف مک کولن
1
۱۳۹۲/۱۰/۳۰
3
armin 😉
۱۳۹۲/۰۸/۱۷
nace
سروش
۱۳۹۲/۰۶/۱۷
چیه مردم زیاد خریدن حال کردی؟ رایگان بزن بقیرو دیگه لامصب.
▪Psychopath▪
۱۳۹۲/۰۶/۱۱
2 تا آپديت گذشتین جفتش آموزش زبان انگلیسی 3 که مربوط به مسافرت. آموزش زبان انگلیسی2 آپديت نداره. لطفا اصلاح کنید.
david
۱۳۹۲/۰۵/۳۰
جايي که مربوط به توضيح استاد مي شه تماما اشتباهه لطفا سريع مشکل رو حل کنيد