shamim darookhaneh

shamim darookhaneh

Version 7.1.9611
+500
Active installs
Medical
Category
24 MB
Size
shamim darookhaneh

shamim darookhaneh

Aratel
Version 7.1.9611
+500
Active installs
Medical
Category
24 MB
Size

Images

Introduction

More Info

اپلیکیشن شمیم داروخانه در راستای گسترش خدمات سلامت الکترونیک با همکاری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی جهت رفاه حال عموم مردم در دسترس کلیه داروخانه های سطح کشور قرار گرفته است. این برنامه صرفا برای استفاده داروخانه ها می باشد و جهت استفاده از امکانات برنامه ،لازم است که در سامانه اچ آی ایکس (HIX) سازمان غذا و دارو عضو شوید.

با اپلیکیشن شمیم داروخانه، می توانید به نیازهای دارویی افرادی که در نزدیکی شما هستند پاسخ دهید، امتیازات و برآیند عملکرد داروخانه خود را مشاهده نمایید و از امکانات متنوع فراهم شده برای داروخانه ها بهره ببرید و با عضویت در شمیم داروخانه به بزرگترین اجتماع داروخانه های الکترونیک کشور بپیوندید.

در اپلیکیشن شمیم داروخانه بخش پیشخوان شما قادرید در خواست هایی که در بخش آنلاین و یا حضوری جستجو می شود را پاسخ داده و نسبت به تامین آنها اعلام آمادگی نمایید و از بین میلیون ها کاربر شمیم سلامتی و داروپین، جذب مشتری و کسب درآمد کنید. از طرف دیگر با افزایش امتیازداروخانه خود و کسب رتبه برتر در میان داروخانه های اطراف خود، در خدمت رسانی به مردم از امتیازات ویژه شمیم داروخانه برخوردار شوید. 

User Reviews - 272 Rates
4.6 from 5
5
4
3
2
1
نيمانامی
نيمانامی
2022/04/20
وقتی کار نمیکنه از بازار حذف کنید... سرورش خاموشه کلا
aazam
aazam
2020/09/05
افتضاحه ، کدتایید رو که میزنی همش میگه خطا دربرقراری ارتباط با سرور،بیش از بیست بار امتحان کردم نشد
reza
reza
2020/01/31
اصلا نصب نکنید خیلی برنامه بیخودی هست که فقط اینترنتو بی خود جهت دانلود این برنامه میزارین نصب نکنید