شمیم داروخانه

شمیم داروخانه

نسخهٔ ۷.۱.۹۶۱۱
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۲۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ دی ۱۳۹۹
شمیم داروخانه

شمیم داروخانه

آراتل
نسخهٔ ۷.۱.۹۶۱۱
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۲۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ دی ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن شمیم داروخانه در راستای گسترش خدمات سلامت الکترونیک با همکاری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی جهت رفاه حال عموم مردم در دسترس کلیه داروخانه های سطح کشور قرار گرفته است. این برنامه صرفا برای استفاده داروخانه ها می باشد و جهت استفاده از امکانات برنامه ،لازم است که در سامانه اچ آی ایکس (HIX) سازمان غذا و دارو عضو شوید.

با اپلیکیشن شمیم داروخانه، می توانید به نیازهای دارویی افرادی که در نزدیکی شما هستند پاسخ دهید، امتیازات و برآیند عملکرد داروخانه خود را مشاهده نمایید و از امکانات متنوع فراهم شده برای داروخانه ها بهره ببرید و با عضویت در شمیم داروخانه به بزرگترین اجتماع داروخانه های الکترونیک کشور بپیوندید.

در اپلیکیشن شمیم داروخانه بخش پیشخوان شما قادرید در خواست هایی که در بخش آنلاین و یا حضوری جستجو می شود را پاسخ داده و نسبت به تامین آنها اعلام آمادگی نمایید و از بین میلیون ها کاربر شمیم سلامتی و داروپین، جذب مشتری و کسب درآمد کنید. از طرف دیگر با افزایش امتیازداروخانه خود و کسب رتبه برتر در میان داروخانه های اطراف خود، در خدمت رسانی به مردم از امتیازات ویژه شمیم داروخانه برخوردار شوید. 

نظرات کاربران - ۲۷۴ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
limoonit
limoonit
۱۴۰۱/۰۳/۲۸
ظاهرا سرور ها مشکل داره دیگه اجرا نمیشه.دیلت کردم
نيمانامی
نيمانامی
۱۴۰۱/۰۱/۳۱
وقتی کار نمیکنه از بازار حذف کنید... سرورش خاموشه کلا
مهرداد
مهرداد
۱۴۰۱/۱۱/۰۱
کار نمیکنه.