طبکال، مشاوره آنلاین پزشکی

طبکال، مشاوره آنلاین پزشکی

نسخه ۱.۸.۹
۵۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

به دنبال مشاوره آنلاین پزشکی هستید ؟ برای پیگیری بیمارانتان به بستری امن نیاز دارید ؟ اپلیکیشن طب کال را نصب کنید. شکی نیست که در دنیای پیچیده امروز جای خالی "ویزیت مجازی" به خوبی احساس میشود. اپلیکیشن طب کال پاسخی است برای این نیاز اساسی. حتما برای شما هم پیش آمده که در زمینه سلامتی خود سوالاتی داشته باشدی و دسترسی به پزشک نداشته باشید. سامانه سلامت طبکال امکان این ویزیت آنلاین را از طریق مشاوره های صوتی و نوشتاری فراهم میکند. امروزه پزشکان نیز به ابزاری مطمین برای خفظ ارتباط خود با بیمارانشان نیاز دارند. اپلیکیشن طب کال دو کاربری پزشک و غیر پزشک دارد. اگر پزشک هستید طب کال در بستری امن امکان پاسخ گویی به سوالات عموم جامعه و پیگیری مراجعان شما را فراهم میکند. 

چگونه با طب کال درخواست مشاوره پزشکی کنم ؟

به صورت چت نوشتاری : شرح سوال و مشکل سلامتی خود را بنویسید. پزشک آنلاین شما در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما خواهد بود. 

به صورت صدا (ویس): نوشتن سخت است ؟ در اپلیکیشن طب کال شما میتوانید به جای نوشتن، صدای خود را برای پزشکان ضبط کنید. با این امکان شما میتوانید درست مثل مشاوره تلفنی، با گوشی همراه خود صدای سرفه فرزندتان را ضبط کنید و برای متخصص عفونی ارسال نمایید. 

به صورت عکس : این تصاویر میتوانند جواب آزمایش، سونوگرافی، یا سایر مدارک مرتبط با بیماری تان باشند. اگر هم توده ای زیر سینه تان لمس کردید و از استرس خوابتان نمی برد، از آن عکس بگیرید و همین امشب برای پزشک آنلاین خود ارسال نمایید. 

چرا از طب کال استفاده کنم ؟ (ویژه کاربران غیر پزشک)

 • اگر میخواهید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید
 • اگر میخواهید نظر یک دکتر خوب دیگر را در رابطه با بیماری تان جویا شوید
 • اگر نگران جواب آزمایشتان هستید و گرفتن نوبت دکتر چندین هفته معطلی دارد
 • اگر صرفا به دنبال ویزیت پزشک عمومی هستید که جواب چکاپ سالانه تان را رویت کند
 • اگر مثل همین روزهای شیوع کرونا ترجیح میدهید مستقیما به مراکز درمانی مراجعه نکنید

چرا از طب کال استفاده کنم؟ (ویژه کاربران پزشک)

 • اگر مایل به پیوستن به سیر اجتناب ناپذیر پزشکی نوین هستید
 • اگر خواهان حذف مراجعات غیر ضروری بیمارانتان به مطب هستید
 • اگر جوان و پر انرژی هستید و خواهان خدمت رسانی به طیف بیشتری از افراد جامعه هستید
 • اگر از پاسخگویی های بدون چارچوب در اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، و... خسته شده اید
 • اگر به دنبال بستر امنی هستید که با حفظ حریم شخصی پاسخگوی سوالات بیمارانتان باشید
 • اگر هر از چندی به دلیل شرکت در کنگره یا مسایل شخصی ناگزیر به تعطیلی موقت مطب میشوید

چه کسی در طب کال پاسخگوی من خواهد بود ؟

با طب کال نخبه ترین فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از تخصص ها و فوق تخصص های مختلف، در یک مطب مجازی، به سهولت یک کلیک در دسترس شما قرار دارند. در طب کال پزشکان ایرانی از سراسر جهان پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه بیماری های داخلی، ریه، غدد، جراحی، زنان و زایمان، پوست و مو، سلامت جنسی و روابط زناشویی، روانپزشکی، تغذیه، طب سنتی و... هستند.

رسالت اجتماعی طب کال 

هدف اصلی ما در طب کال حفظ سلامت و رضایت یکایک افراد جامعه است. طب کال در راستای تعهد و مسوولیت اجتماعی خود در قبال شرایط ناشی از اپیدمی حاضر اقدام به ویزیت رایگان کرونا در سایت و اپلیکیشن خود کرده است. طب کال با مشاوره رایگان کرونا و پاسخگویی به سوالات پزشکی همراهان خود گامی هرچند کوچک در جهت ایفای رسالت اجتماعی خود برداشته است. 

طب کال همچنین با همکاری کادر پزشکی مجرب خود به تولید محتوای آموزشی به روز در زمینه های مختلف بهداشت و سلامت، خصوصا دغدغه ها هم وطنان عزیزمان در رابطه با کرونا پرداخته است. این ویدیوها و اسلاید های آموزشی در صفحات اختصاصی طب کال در آپارات، اینستاگرام، تماشا و نماشا به صورت رایگان در دسترس هستند. 

توجه کنید که طب کال یک سرویس اورژانس نیست ! لطفا در موارد اورژانسی با شماره 115 تماس حاصل فرمایید. 

بر روی کاناپه محبوبتان در منزل بنشینید و در حالی که از فنجان چای تازه دمتان در کنار خانواده لذت میبرید، سوالات پزشکی خود را با متخصصین طب کال در میان بگذارید. 

منتظر نمانید. همین الان طب کال را دانلود کنید و از این سامانه سلامت یک مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنید. خیلی مواقع ویزیت از راه دور در یک مطب مجازی میتواند مشکل سلامتی یا نگرانی شما در مورد بیماری هایی مانند کرونا را مرتفع سازد.

اپلیکیشن طبکال، مشاور پزشکی شما در هر زمان و هر مکان

کلمات کلیدی :  طبکال، طب کال، مشاوره آنلاین پزشکی، مشاوره پزشکی، ویزیت پزشکی، ویزیت غیرحضوری

logo-enamad logo-samandehi