نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ آذر ۰۱
مداریو

مداریو

راهکارهای سلامتی پدیدار
نسخهٔ ۱.۸.۷
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ آذر ۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن نسخه‌الکترونیک مداریو برای درمانگران با شماره نظام پزشکی طراحی شده است.

اپ اندروید و وب‌اپ مداریو مکمل هستند و با ثبت‌نام روی وب‌سایت مداریو و استفاده از اپ به سادگی برای بیمارتان پرونده الکترونیک تشکیل دهید و بدون استفاده از دفترچه از امکان نسخۀ الکترونیک استفاده کنید. با هر ویزیت و صدور هر نسخه پرونده بیمار شما تکمیل‌تر می‌شود. از مجموعه راهکار وب و اپ مداریو می‌توانید به صورت رایگان مطب خود را مکانیزه نموده و تمامی نیازها از نوبت‌دهی مطب تا پذیرش و نهایتاْ پرونده الکترونیک و نسخه الکترونیک را در اختیار داشته باشید.

مداریو دارای تاییده وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی، بیمه سلامت و بیمه تامین اجتماعی و انجمن‌های متعدد پزشکی می‌باشد.

نظرات کاربران - ۱۶۲ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
S.N
S.N
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
برنامه جالبی هست فقط کاش یکم باگ و کندیش برطرف بشه
Dr.Reza
Dr.Reza
۱۴۰۲/۰۲/۱۷
با سلام بنده متخصص قلب هستم و چند ماهه با این اپ کار میکنم اپ خوبی هست و عملکرد اسون،و روونی داره،داروها راحت پیدا میشه و ثبت میشه. ولی از مشکلات:زمانهایی اپ عملکرد نداره ،اصلا کار نمیکنه داروها به لاتین سرچ میشه ولی پارا کلینیک به فارسی!! وقتی با برند دارو میزنید،گاهی خودبخود برند تغییر میکنه!!
dr.farhid
dr.farhid
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
بدون شک بهترین نرم افزار در زمینه نسخه نویسی هست من با نرم افزار های دیگه هم کار کردم ولی از نظر ثبت سریع و استفاده آسان و فونت زیبا در رتبه اول است ازشون تشکر میکنم.بهترین نرم افزار نسخه نویسی است
Paxit