پزشکِت | مشاوره آنلاین پزشکی

پزشکِت | مشاوره آنلاین پزشکی

نسخه ۲.۱۵
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۳۱
مگابایت
حجم

پزشکِت اپلیکیشن جامع پزشکی و سلامتی کشور است که پزشکان و مشاور را در هر زمان و مکان به شما نزدیک میکند .

در پزشکت شما میتوانید مشاوره آنلاین بصورت متنی ، صوتی و تصویری با پزشکان متخصص و مشاوران داشته باشید .

پزشکت با داشتن جامعه مجازی تخصصی سلامت ، پایگاه دانشی معتبر برای مقالات و مطالب پزشکی کشور است .

سایر خدمات پلتفرم جامع پزشکت 

  • ویزیت در منزل 
  • مشاوره آنلاین کرونا
  • مشاوره آنلاین پزشکی بصورت متنی صوتی تصویری و تلفنی 
  • مشاوره دامپزشکی ( مشاوره آنلاین و حضوری دام و پت )
  • خدمات مراقبت بالینی ( مراقبت در منزل )
  • سامانه پرسش و پاسخ پزشکی بصورت رایگان 

به پزشکِت اعتماد کن !

پزشکت پیشرو در سلامت الکترونیک ایران

در رسانه‌ها

پزشکِت: اپلیکیشنی مفید برای مشاوره آنلاین با پزشکان

امروزه به لطف روی کار آمدن اینترنت و اپلیکیشن های مختلف در سریع ترین زمان ممکن کارهایی که قبلا مجبور بودیم به شکل حضوری انجام دهیم، به صورت آنلاین انجام میدهیم. به این ترتیب در زمان و انرژی خود صرفه جویی میکنیم و میتوانیم برنامه ریزی بهتری برای امور روزانه خود داشته باشیم. این مطلب را به نقد و بررسی اپلیکیشنی به نام "پزشکِت" اختصاص داده ایم که شما را از مراجعه حضوری به پزشکان بی نیاز میکند. برای آشنایی با قابلیت های این برنامه اندرویدی ما را در ادامه همراهی کنید.

چیکاو - مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکِت؛ پزشک تو

رسانه چیکاو - با فراگیر شدن اینترنت و توسعه گوشی های هوشمند، روز به روز شاهد رفاه بیشتر کاربران و دسترسی آسانتر به خدمات متنوع هستیم. در عرضه پزشکی نیز گام های موثری برداشته شده تا خدمات پزشکی راحتتر و سریعتر از همیشه عرضه شود. تدبیر سلامت مرهم نمونه ای از این خدمات را در قالب اپلیکیشن پزشکت برای همگان فراهم کرده تا دسترسی راحت تری به پزشک متخصص داشته باشند. در ادامه قصد داریم تا خدمات آنلاین پزشکت را به شما معرفی کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم. همراه چیکاو باشید.

بررسی و آموزش استفاده از اپلیکیشن پزشکت

این روزها همه چیز آنلاین شده و در واقع این کلمه را به‌عنوان پسوند بسیاری از کلمات دیگر می‌بینیم. مثلا فروشگاه آنلاین، تاکسی آنلاین و حالا ویزیت آنلاین دکتر؛ در واقع با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند و متصل به اینترنت، همه چیز رنگ و بوی دیگری به خودش گرفته است. حالا اکثر کارهایی که در گذشته وقت و انرژی زیادی از ما می‌گرفت، به سادگی چند لمس ساده در گوشی قابل انجام است. یکی از همین کارها، گرفتن نوبت دکتر و مراجعه به پزشک بود که حالا جای خودش را به ویزیت آنلاین داده است. اپلیکیشن پزشکت بستری را فراهم ساخته تا بتوانید به‌راحتی در خانه بنشینید و با دکتر مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید. با کاوشا و بررسی اپلیکیشن فوق‌العاده کاربردی پزشکت همراه باشید.

نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکت، مشاوره آنلاین پزشکی

اپلیکیشن پزشکت برنامه ای کاربردی در حوزه مشاوره آنلاین پزشکی است که با استفاده از آن می توانید در هر ساعت از شبانه روز به تعداد وسیعی از پزشکان معتمد و متخصص دسترسی داشته باشید و هر گونه سوال یا مشکل پزشکی خود را به صورت متنی، صوتی و تصویری از یک پزشک متخصص و دلسوز پرسیده و سریعا به پاسخ خود برسید.

آشنایی با اپلیکیشن پزشکت؛ بزرگ ترین جامعه آنلاین پزشکان ایران

اپلیکیشن پزشکت که بزرگترین جامعه آنلاین پزشکان کشور است، تلاش می‌کند در ارتقای سلامت فردی شهروندان کشورمان نقش مهمی ایفا کند.اپلیکیشن پزشکت به منظور هر چه آسان تر کردن ارتباط بین بیمار و پزشک طراحی شده است. ثبت نام در این اپ هم برای شهروندان امکان پذیر است و هم برای پزشکان کشورمان. در اپلیکیشن پزشکت، امکان ارتباط متنی، تلفنی و ویدیوی با پزشک امکان پذیر است.

logo-enamad logo-samandehi