Pezeshket | Medical Consultation

Pezeshket | Medical Consultation

Version 2.21
+100
K
Active installs
Medical
Category
31
MB
Size

In Media

پزشکِت: اپلیکیشنی مفید برای مشاوره آنلاین با پزشکان

امروزه به لطف روی کار آمدن اینترنت و اپلیکیشن های مختلف در سریع ترین زمان ممکن کارهایی که قبلا مجبور بودیم به شکل حضوری انجام دهیم، به صورت آنلاین انجام میدهیم. به این ترتیب در زمان و انرژی خود صرفه جویی میکنیم و میتوانیم برنامه ریزی بهتری برای امور روزانه خود داشته باشیم. این مطلب را به نقد و بررسی اپلیکیشنی به نام "پزشکِت" اختصاص داده ایم که شما را از مراجعه حضوری به پزشکان بی نیاز میکند. برای آشنایی با قابلیت های این برنامه اندرویدی ما را در ادامه همراهی کنید.

چیکاو - مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکِت؛ پزشک تو

رسانه چیکاو - با فراگیر شدن اینترنت و توسعه گوشی های هوشمند، روز به روز شاهد رفاه بیشتر کاربران و دسترسی آسانتر به خدمات متنوع هستیم. در عرضه پزشکی نیز گام های موثری برداشته شده تا خدمات پزشکی راحتتر و سریعتر از همیشه عرضه شود. تدبیر سلامت مرهم نمونه ای از این خدمات را در قالب اپلیکیشن پزشکت برای همگان فراهم کرده تا دسترسی راحت تری به پزشک متخصص داشته باشند. در ادامه قصد داریم تا خدمات آنلاین پزشکت را به شما معرفی کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم. همراه چیکاو باشید.

pezeshket app review

pezeshket persian app full review

Pezeshket Application Review

آشنایی با اپلیکیشن پزشکت؛ بزرگ ترین جامعه آنلاین پزشکان ایران

اپلیکیشن پزشکت که بزرگترین جامعه آنلاین پزشکان کشور است، تلاش می‌کند در ارتقای سلامت فردی شهروندان کشورمان نقش مهمی ایفا کند.اپلیکیشن پزشکت به منظور هر چه آسان تر کردن ارتباط بین بیمار و پزشک طراحی شده است. ثبت نام در این اپ هم برای شهروندان امکان پذیر است و هم برای پزشکان کشورمان. در اپلیکیشن پزشکت، امکان ارتباط متنی، تلفنی و ویدیوی با پزشک امکان پذیر است.

logo-enamad logo-samandehi