مشاوره آنلاین مشورَپ

مشاوره آنلاین مشورَپ

نسخه ۳.۷.۷
هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۳۷
مگابایت
حجم

گفت‎وگویی مفید در فضایی امن، حاصل اطمینان به مشورپ است.

دسترسی به پزشک آگاه و متعهد از اصلی‎ترین نیازهای افراد است. در این بین مشاوره از راه دور، بسیار حیاتی به نظر می‌‎رسد. گروه مشورپ با راه‎اندازی اپلیکیشن مشاوره در زمینه‎های روان‎شناسی و پزشکی، توانست در مدت زمانی کوتاه و با ارائه خدمات ارزنده اعتماد بخش زیادی از مخاطبان این نوع مشاوره‎ها را جلب کند. مشورپ یکی از اپ‎های موفق در زمینه خدمات مشاوره است. این اپ با ایجاد فضایی امن و با تاکید بر اصل حفظ اسرار مخاطبان کار خود را آغاز کرد و همواره می‎کوشد تا خدمات به‌روزتر و بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

شما می‎توانید با نصب این اپلیکیشن، به آسانی به خدمات نزدیک به 600 پزشک عمومی و متخصص، روان‎شناس و مشاور باتجربه در زمینه‎های مختلف، دسترسی داشته باشید و با صرف کمترین وقت و هزینه، مشاوره‎ای باکیفیت و مناسب را تجربه کنید. مشاوره‎های تخصصی پزشکی در ۱۹ بخش، شامل زنان و زایمان، اطفال، پوست و مو، غدد، داخلی، گوارش و غیره بوده و مشاوره‎های تخصصی روان‎شناسی نیز در ۱۴ بخش شامل مشاوره پیش از ازدواج، استرس و اضطراب، مدیریت خشم، اعتیاد و موارد دیگر است.

علاوه بر این در بخش ویترین اپلیکیشن مشورپ، جدیدترین مقالات و مجلات پزشکی، روان‎شناسی، پادکست‎ها، ویدئوها و تست‌‎های کاربردی روان‎شناسی، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داشت.

برخی از امکانات اپلیکیشن مشورپ:

-         امکان مشاوره بصورت متنی، تلفنی و یا تصویری

-         مشاوره امن به صورت ناشناس و با حفظ محرمانگی اسرار

-         امکان اتصال به مشاوران متخصص، با توجه به حوزه مطرح شده

-         امکان تعیین رمز برای حفظ اسرار فرد

-         امکان ذخیره جلسه مشاوره و ادامه آن در زمانی دیگر

-         پشتیبانی آنلاین

-         صفحه پرداخت کاملا امن

-         امکان ارسال پیام به مشاور در صورت آنلاین نبودن او

روش‎های ارتباط با مشاور و پزشک به دو شکل گفت‎وگوی تلفنی یا تماس از طریق چت و ویس خواهد بود. شما می‎توانید با مراجعه به صفحه موضوع مشاوره مورد نظر، مشاوران و پزشکان آنلاین و آفلاین را مشاهده کنید و بازخورد سایر مراجعان به مشاور یا پزشک موردنظر خود را در بخش مشاهده نظرات کاربران بررسی نمایید. برای ارتباط با مشاوران، می‎توانید تاریخ و زمان مشاوره را انتخاب کرده و پس از شارژ حساب کاربری، منتظر تماس پزشک یا مشاور بمانید. 


شماره تماس پشتیبانی 24 ساعته: 021۴۳۰۳۲۰۰۰

پشتیبانی در تلگرام:    t.me/mashverapp_s

آدرس وبسایت:www.mashverapp.com

آدرس اینستاگرام: instagram.com/mashverapp

logo-enamad logo-samandehi