داروکو سامانه تحویل کالای داروخانه

داروکو سامانه تحویل کالای داروخانه

نسخه ۲.۰.۱
+۵۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

هرچی از داروخانه میخوای فقط عکسشو بفرست!

داروکو با هسته ای متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، اولین سامانه هوشمند تحویل کالا های داروخانه ای است. دیگه لازم نیست تو ترافیک بمونید، ما به جای شما دنبال دارو ها و سفارش هاتون می گردیم، پیدا میکنیم و به دستتون میرسونیم!  

ابتدا درون اپلیکیشن عکسی واضح از نسخه پزشک خود و یا کالای داروخانه ای مد نظر خود (شامل هر چیزی از جمله مکمل ها، آرایشی بهداشتی، مادر و کودک، ارتوپدی، تجهیزات پزشکی و یا هر کالای داروخانه ای) برای ما می فرستید. با ارسال سفارش شما به سامانه، این درخواست به ترتیب اولویت فاصله به داروخانه های سطح شهر فرستاده شده و پس از دریافت پاسخ از نزدیک ترین داروخانه به شما، شماره تلفن داروخانه درون اپلیکیشن برایتان فرستاده میشود.

از اینجا به بعد کار داروکو تمام است!

با داروخانه تماس بگیرید و تمام ویژگی های سفارش خود را (از جمله قیمت، نوع سفارش، شرکت سازنده، تعداد، بیمه های مورد پذیرش داروخانه، دوز دارو، نحوه مصرف، میزان مصرف، زمان مصرف و...) با داروخانه هماهنگ بفرمایید. پس از نهایی شدن سفارش، موارد مربوط به ارسال سفارش از جمله زمان رسیدن پیک داروخانه به شما و آدرسی که قرار است سفارش به شما تحویل داده شود را داروخانه با شما هماهنگ کرده و در انتها مبلغ سفارش را برای شماره کارت داروخانه واریز نمایید. در صورتی که سفارش مورد نظر از نوع دارویی باشد، حتما نسخه پزشک لازم است و داروکو فقط به کاربران عزیزی که نسخه پزشک را داشته باشند خدمت ارائه می دهد و فروش هرگونه دارو بدون نسخه پزشک انجام نمی شود.

در صورتی که تمایل داشته باشید خودتان سفارش را از داروخانه تهیه کنید، شماره سفارش تان را هنگام مراجعه به داروخانه اعلام کنید و سفارش را از داروخانه تحویل بگیرید!

دقت بفرمایید که بعد از اینکه داروکو شماره تلفن داروخانه را به شما اعلام می کند، از این به بعد تمامی کار ها با هماهنگی شما و داروخانه صورت می گیرد و داروکو هیچ گونه نقشی در ارسال سفارش و پس از آن نخواهد داشت.

پشتیبانی:

021-88379144

موبایل داروکو:

09902900080

وبسایت : https://darookoo.com

ایمیل : info@darookoo.com

نظرات کاربران

رها
۱۳۹۹/۰۲/۱۲
مرسییی راضی ام ازش
saman
۱۳۹۸/۱۲/۰۱
مرسی جالب
علی بيگدلي
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
انقدر برخورد مدیران اپلیکیشن عالی بود انقدر پیگیر بودند که بنده شرمنده شدم یکی از بهترین برنامه هایی که تا الان دیدم
مهرداد
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
سال پیشم سفارشمو پیدا کردین. اپ تون رو استوری کردم عالی👍
زهرا
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
کارتون عالی بود. داروکو برای بچه های دانشگاه شریف؟
بهرامی
۱۳۹۸/۰۸/۰۷
خیلی برنامه کاربردی هست ، برخورد و پشتیبانی عالی بود.
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۷/۲۵
بسیار عالی واقعا جای همچین آپ تو ایران کم بود
نیما
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
باحاله تا حالا ندیدم👍
حجازی
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
مرسی👍👌
شیدا
۱۳۹۸/۰۷/۰۴
مرررسیییی
محسن
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
خدا خیرتون بده🙌
علیرضا
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
چطور میتوانیم عضو داروخانه های شما شویم؟؟ مرسی
سعیییید
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
Tnx