دستیار هوشبر

دستیار هوشبر

نسخهٔ ۴.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ بهمن ۹۶
دستیار هوشبر

دستیار هوشبر

دلنا نرم افزار
نسخهٔ ۴.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ بهمن ۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار (دستیار هوشبر) ، نرم افزاری کامل ، جامع و متفاوت میباشد که برای دانشجویان و تکنسین های محترم بیهوشی تولید شده است.این نرم افزار که توسط (دلنا نرم افزار) توسعه داده شده است از امکانات متنوعی برخوردار است.
مباحث این نرم افزار در 5 بخش اصلی تقسیم بندی شده اند که عبارتند از :


1.داروشناسی


در این بخش شما میتوانید به اطلاعات فارماکولوژیک 6 گروه از داروهای هوشبرهای وریدی ، شل کننده های عضلانی ، هوشبرهای استنشاقی ، مخدرها ، بی حس کننده های موضعی و بنزودیازپین ها که در 5 دسته موارد مصرف ، فارماکوکینتیک ، فارماکودینامیک ، تداخلات و عوارض و منع و احتیاط به صورت جداگانه برای هر دارو دسته بندی شده اند ، دست پیدا کنید .


2.میلیگرم


در این بخش شما میتوانید به اشکال دارویی و همچنین دوزهای رایج (بولوس ، انفوزیون ، تکرار و...) داروهای مختلف در بیهوشی دست پیدا کنید.


3.تجهیزات


این بخش شامل جداولی است که به طور اختصاصی برای دستیارهوشبر طراحی شده اند.این جداول دربرگیرنده سایز ، رنگ و اعداد مرتبط با تجهیزات بیهوشی هستند که به دلیل حجم بالای اطلاعات ، حفظ کردن خصوصیات ذکر شده کمی مشکل است.اما این سختی توسط جداول بخش تجهیزات دستیارهوشبر آسان شده است.


4.آچار فرانسه


در این بخش شما میتوانید به اطلاعاتی دست پیدا کنید که به طور مستقیم به علم بیهوشی مرتبط نیستند و برای هوشبران جزو اطلاعات ضروری محسوب نمیشوند اما دانستن آنها قطعا خالی از لطف نبوده و دانش جامعه هوشبری را بالا میبرد.


5.اختصارات پزشکی


بخش اختصارات پزشکی یکی از کاربردی ترین قسمت های دستیار هوشبر است.کاربران میتوانند با وارد کردن کلمات اختصاری مورد نظر خود که در دنیای پزشکی مشاهده میکنند به شکل کامل و معانی آنها دست پیدا کنند.این بخش از یک بانک اطلاعاتی قوی سود میبرد و در کنار محیط گرافیکی مخصوصی که در این نرم افزار برای این بخش طراحی شده است میتواند تبدیل به یکی از محبوب ترین قسمت های دستیار هوشبر شود.


نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را از قسمت (ارتباط با ما ) دستیار هوشبر مطرح کنید.بی شک نظرات و راهنمایی های کاربران این برنامه میتواند به کامل تر شدن دستیار هوشبر از لحاظ محتوایی و چشم نوازتر شدن از لحاظ گرافیکی کمک شایانی کند.


مهدی محمودی
کارشناس بیهوشی
مدیر و صاحب امتیاز دلنا نرم افزار 
 

نظرات کاربران - ۱۵۲ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسن
حسن
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
ممنون از دوست عزیز اقای محمودی سازنده برنامه
Ai_Sa_Hu
Ai_Sa_Hu
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
فوق العاده کاربردی و جامع👌
احسان رضایی
احسان رضایی
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
اکسلنت