MyTherapy Pill Reminder

MyTherapy Pill Reminder

نسخهٔ ۳.۱۳۷.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۴۰۲
MyTherapy Pill Reminder

MyTherapy Pill Reminder

MyTherapy
نسخهٔ ۳.۱۳۷.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

MyTherapy یک نرم افزار رایگان یادآور دارو و قرص است که جایزه های متعددی کسب کرده است. اما MyTherapy بیش از یک یادآور دارو است: با ترکیب ردگیری مصرف قرص، ردگیری وضعیت روحی، دفتر رویداد، ردگیری وزن و بسیاری از امکانات دیگر این نرم افزار به شما و دکتر معالجتان امکان می دهد تا پیشرفت درمانی خود را به روشنی مشاهده کنید.

💊امکانات اصلی:

نرم افزار یاد آور قرص برای همه ی داروها

پیگیری مصرف قرص با گزارش شامل قرص های استفاده شده یا صرف نظرشده

پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع دوزهای مصرفی در یادآور دارو

ثبت و پیگیری قرص ها، دوزها، اندازه گیری ها و فعالیت های شما به صورت جامع در دفتر رویداد سلامتی

پشتیبانی از طیف وسیعی از اندازه گیری ها برای همه ی وضعیت ها(دیابت، آرتریت روماتوئید، اضطراب، افسردگی، فشار خون، ام اس) به عنوان مثال: وزن، فشار خون، سطح قند خون

اشتراک گذاری با خانواده

دفتر رویداد سلامت قابل چاپ خود را با دکترتان به اشتراک بگذارید

⏰یادآور جامع دارو

ما نرم افزار یادآور دارویی طراحی کرده ایم که تمام نیازها دارویی شما را برطرف می کند: یادآور قرص(به عنوان مثال برای زادایست)، بانک اطلاعاتی جامع از داروهای تجویزی و غیر تجویزی، پشتیبانی از هر نوع دوز مصرفی(قرص،کپسول،استنشاق و..) و حتی یادآور تهیه ی دوباره دارو. از آنجایی که این نرم افزار فقط یادآور قرص نیست و بلکه پیگیری مصرف دارو را بر عهده دارد، شما می توانید به راحتی با نگاه به سابقه ی قرصهایتان، مطمئن شوید که همه ی دوزهای مهم را دریافت کرده اید.

💊پیگیر وضعیت سلامت برای نیازهای شما

Mytherapy حاصل کار نزدیک با افرادی است که دارو مصرف می کنند. افرادی که دیابت دارند، می توانند ازقابلیت پیگیری وزن و قند خون استفاده کنند. همچنین این افراد می توانند از Mytherapy برای ثبت انسولین و یادآور قرص برای متفورمین و غیره استفاده کنند. قابلیت پیگیری وضعیت روحی به شما کمک می کند تا سلامت روان یا افسردگی خود را تحت نظر بگیرید. با استفاده از سابقه ی فشار خون، وضعیت روحی و یا جنبه های دیگر دفتر رویداد می توانید سلامت خود را بررسی کنید. Mytherapy می تواند نرم افزاری مورد استفاده بسیاری از افراد باشد. ممکن است برای بعضی نرم افزار افسردگی باشد درحالیکه ممکن است دیگران آن را نرم افزار حمله قلبی،سرطان یا پیگیر وزن بخوانند.

⏰پیگیر وضعیت روحی، وزن، فشار خون و غیره

شما محدود به ثبت داروهای خودتان نیستید، بلکه می توانید وضعیت روانی و سلامت کلی خود را در بخش سابقه ی روحی نرم افزار دنبال کنید. اندازه گیری هایی مانند فشار خون و وزن را ثبت کنید. اگر دیابت دارید و از انسولین استفاده می کنید، Mytherapy می تواند به عنوان تاریخچه ی دیابت شما و دنبال کننده ی وضعیت قند خون شما عمل کند. به طور کلی، MyTherapy بیش از 50 نوع از اندازه گیری را پشتیبانی می کند. قابلیت پیگیری عوارض این نرم افزار معروف است. به عنوان مثال برای افرادی که مولتیپل اسکلروزیس(MS)، آرتریت روماتوئید یا مشکلات قلبی عروقی مانند فیبریلاسیون دهلیزی دارند، پیگیری عوارض می تواند بسیار مفید باشد.

💊انگیزه ای برای مصرف داروهایتان

تصویر زیبای روز را به عنوان انگیزه ای برای مصرف داروهایتان دریافت کنید. خانواده و دوستانتان را با قابلیت گروه Mytherapy وارد پروسه ی درمان خود بکنید و با کمک همدیگر با موفقیت درمان را مدیریت کنید. حتی می توانید به اعضای خانوادتان اجازه بدهید تا اگر قرصی را علارقم یادآور رقص از رقم انداختید، مطلع شوند و به شما کمک کنند تا در مسیر درست باقی بمانید.

🔒حریم خصوصی

MyTherapy به صورت رایگان در دسترس است و برای استفاده از آن ملزم به ثبت نام نیستید. ما از قوانین سخت گیرانه ی آلمان در مورد حریم خصوصی پیروی می کنیم و اطلاعات شخصی را به اشخاص ثالث انتقال نمی دهیم.

🔎پژوهش

تلاش جمعی کاربرهای ما، خانواده ی آنها و متخصصان پزشکی است که نرم افزار ردگیر قرص ما را اینقدر ساده و قابل استفاده کرده است. شریک های تحقیقات آکادمیک ما را در وب سایت ما می توانید مشاهده کنید.

نظرات کاربران - ۳۰ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
علی
۱۴۰۱/۰۸/۱۲
واقعا فازتون چی بوده که زبان برنامه رو انگلیسی کردید!؟!😡😡😡 معمولا نسخه بروز که میدن کارایی برنامه رو برای کاربر بهتر میکنن نه بدتر
Ali
Ali
۱۴۰۱/۰۹/۱۵
تا قبل آپدیت جدید عالی بود چون زبان فارسی داشت اما نمی‌دونم فاز برنامه نویس چی بوده که زبان رو به انگلیسی تغییر داده و از همه بدتر اینکه زبان فارسی نداره اصلأ...با این حرکت تِر زدین تو اَپتون... ۱ ستاره میدم
مهرناز
مهرناز
۱۴۰۱/۰۱/۲۶
چرا بعد بروز رسانی دیگه فارسی نمیشه🥺