کاهش وزن با وزن ماینس

کاهش وزن با وزن ماینس

نسخهٔ ۱.۵
۲۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
کاهش وزن با وزن ماینس

کاهش وزن با وزن ماینس

Train Studio
نسخهٔ ۱.۵
۲۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

"انتخاب شده جز برنامه های برگزیده ی بازار"

● پس از نصب برنامه و اولین اجرا، برنامه در حال نصب تنظیمات اولیه متناسب با دستگاه شما می باشد.لذا تا اتمام تنظیمات اولین اجرا از خروج و به خواب رفتن دستگاه خودداری کنید. در غیر این صورت برنامه هنگام اجرا در دفعات بعدی دچار خطا خواهد شد.
● درصورت هرگونه مشکل با آدرس Train.Studio.team@gmail.com مکاتبه کنید. ما تا برطرف شدن مشکل شما پیگیر خواهیم بود.

جمعیت یک جامعه را می توان به سه قسمت مساوی چاق، لاغر و دارای اندامی متناسب تقسیم کرد. از این رو چاقی یا لاغری پدیده ای طبیعی و نه یک بیماری است و برای حل درمان آن نیز نیازمند یک راه حل طبیعی است. اما امروزه متاسفانه به علت تبلیغات ناصحیح روزنامه ها و مجلات و شبکه های تلویزیونی، افراد به برای کم کردن وزن خود رو به داروها و راه های خطرناک و گاه غیر علمی می آورند که ممکن است برای سلامتی آنها خطرناک باشد.
حتما فکر می کنید بهترین راه و اصولی ترین راه برای رهایی از چاقی گرفتن رژیم های سخت با محدود کردن خود به چند لیست تکراری و یا ورزش های سخت روزانه می تواند راه کاری علمی باشد. اما اینگونه نیست.
این گونه رژیم ها نه تنها ممکن است شما را از وزن کم کردن دل زده و خسته کند، حتی ممکن است نتیجه عکس نیز داشته باشد. رژیم های غذایی مبتنی بر لیست تنها باعث محروم و محدود کردن افراد چاق از بزرگترین لذت آنها که خوردن است می شود. ما حق نداریم آزادی انسان ها را محدود کنیم. این لیست ها تنها ماهی را به شما می دهد ولی ماهیگیری را به شما آموزش نمی دهد.
این برنامه سعی دارد ماهیگیری را از طریق آموزش تغذیه ی صحیح به شما یاد دهد. هیچ دلیلی برای تغییر محتویات سفره ها وجود ندارد. اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که چاق ها، لاغرها و خوش اندام ها همگی بر سر یک سفره می نشینند و همان غذاها را می خورند با همان پیش غذاها، سالادها و سس ها. پس مشکل سفره و غذاهای آن نیست. ما نباید برای لاغر کردن افراد چاق ، یا چاق کردن افراد لاغر سفره ها را عوض کنیم. بلکه باید سعی کنیم مشکل آنها را به طور اساسی حل کنیم و چنین کاری تنها با آموزش دادن افراد برای کنترل رفتار غذایی آنها است. حتما این جمله را از افراد چاق شنیده اید که "من با آب خوردن هم چاق می شوم" ولی آیا واقعا اینگونه است؟
در خیلی از مواقع افراد متوجه میزان غذایی که می خورند نیستند. اگر از چاق ها بپرسید به گمان خود فکر می کنند غذای کمی می خورند و همیشه شکایت دارند که چرا با این وجود شکم بزرگی دارند و اگر همین سوال را از لاغرها کنید آنها می گویند تا آنجا که ممکن است می خورند! اما همیشه لاغر هستند.
ما معتقدیم که با دادن اطلاعاتی درست از وضعیت کنونی و راه حل های درست افراد می توانند با اراده و پشت کار خود به راحتی وزن خود را کم کرده و سپس آن را ثابت نگه دارند. زیرا که ثابت نگه داشتن وزن از کم کردن آن مشکل تر است.
این برنامه ضمن آموزش روش درست تغذیه و کالری غذاها، سعی دارد وضعیت روشنی را از شما و میزان غذایی که در هر نوبت دریافت و یا مصرف می کنید به شما بدهد و شما را تشویق می کند تا در هر نوبت میزان کالری کمتر و فعالیت بیشتری داشته باشید تا در طول یک دوره با اراده و پشتکار خود بتوانید بدون هیچ دارو یا راه حل خطرناکی به آهستگی از وزن خود بکاهید.


• طراحی ساده و زیبا به منظور فهم آسان برنامه
• محاسبه ی کالری دریافتی با بیش از 470 نوع غذا
• محاسبه ی کالری مصرفی با بیش از 170 نوع فعالیت
• زمان بندی وزن کشی و نمایش نمودار تغییرات شما در طول زمان
• محاسبه ی وزن ایده آل و BMI با توجه سن، قد، وزن، جنسیت و میزان فعالیت
• محاسبه ی میزان کالری مورد نیاز روزانه
• جدول کالری مواد غذایی پر استفاده
• رسم نمودار هفتگی مصرفی و دریافتی شما
• برنامه ریزی برای کاهش دریافتی روزانه به منظور کاهش وزن به صورت آهسته
• بیش از 50 نکته ی تغذیه ای و نمایش آن ها به صورت روزانه
• بیش از 420 نکته برای تقویت اراده و پشت کار

نظرات کاربران - ۱۱۸ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بهانه
بهانه
۱۳۹۴/۰۲/۲۵
ممنون از نگارا مدیر سایت چی نپوشیم که این برنامه رو معرفی کرد
lovejustonedirection
lovejustonedirection
۱۳۹۳/۱۲/۰۷
عالیه.....واقعا ب من ک خیلی کمک کرده ممنون....
Sam2136
Sam2136
۱۳۹۴/۰۶/۲۲
Run time error!! لطفا هر چه سریعتر در جهت رفع، اقدام کنید.