ویکی واژه پزشکی

ویکی واژه پزشکی

نسخهٔ ۱.۸.۸
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
ویکی واژه پزشکی

ویکی واژه پزشکی

گروه ویکی واژه
نسخهٔ ۱.۸.۸
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در ادامه ارائه واژه نامه های مختلف در قالب ویکی واژه و همزمان با زادروز بوعلی سینا و روز پزشک شرکت سرزمین خورشید، یک دائره المعارف در زمینه پزشکی را در قالب ویکی واژه، بعنوان هدیه ای به جامعه پزشکی تقدیم می کند.

کلمات و توضیحات این واژه نامه به زبان انگلیسی است و بیشتر مناسب پزشکان محترم خواهد بود. این واژه نامه حاوی در حدود 2700 عبارت و اصطلاح پزشکی است.

با توجه به لزوم غنی سازی واژه نامه های ارائه شده در قالب ویکی واژه این واژه نامه بصورت رایگان ارائه می گردد.

تیم توسعه ویکی واژه سعی دارد تا واژه نامه های مختلف موجود در اینترنت را در قالب ویکی واژه ارائه نماید و مجموعه ای غنی از واژه نامه های مختلف را در اختیار شما قرار دهد. از آنجاییکه اکثر این واژه نامه ها رایگان بوده و براحتی قابل دانلود می باشند لذا نمی توان مالکیت معنوی آنها را احراز نمود. لذا از شما دوستان عزیز تقاضا داریم اگر منبع قابل استنادی در این زمینه یافتید در جهت رعایت حق مالکیت معنوی اثر، به معرفی آن به ما بپردازید.

تیم توسعه ویکی واژه پذیرای پیشنهادات شما در زمینه واژه نامه های مختلف در قالب فایلهایی با پسوندهای زیر برای ارائه آن در قالب ویکی واژه است.
bgl, ifo, xdb, dct, m2, sdb

پس از نصب این برنامه اگر نسخه هایی قدیمی تری از ویکی واژه با واژه نامه متفاوت در اختیار دارید، با اجرای هر کدام که شماره نسخه (ورژن کد) پایین تری از دیگری دارد، شاهد حذف آیکن و ویجت مربوط به آن خواهید بود و تنها آیکن و ویجت نسخه ای باقی خواهد ماند که شماره نسخه بالاتری نسبت به بقیه داشته باشد.

بنابراین با انتخاب آیکون ویکی واژه می توانید به تمامی واژه نامه های نصب شده در دستگاه خود از طریق دکمه تعبیه شده در کنار جعبه متن کلمه و همچنین قسمت تنظیمات برنامه، دسترسی داشته باشید.

در این حالت اگر به مشکلی در اجرا و یا استفاده از ویجت برخورد کردید، کافی است یک بار دستگاه خورد را خاموش و روشن کنید و بعد از آن مبادرت به اجرای برنامه و یا قرار دادن ویجت در صفحه خانگی بفرمایید.


شما دوستان عزيز مي توانيد از طريق لينک زير محصولات ديگر سرزمين خورشيد را مشاهده کنيد:

http://www.wikivajeh.com

نظرات کاربران - ۱۵۰ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا
زهرا
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
مجموعه علی ویکی واقعا محشره ممنووووووون از کارخوبتون
عالللللللللیییییییییییی☺☺☺☺
عالللللللللیییییییییییی☺☺☺☺
۱۳۹۵/۰۸/۲۵
ابوالفضل مسخرررررررررحیفه ستاره😖😖😖😖😖
اسی
اسی
۱۳۹۴/۱۱/۱۲
فوق العاده بود.