تاجریار

تاجریار

نسخهٔ ۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۳۹۷
تاجریار

تاجریار

محمد فرهی نژاد
نسخهٔ ۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

تاجریار اپلیکیشن ترخیص کار ٬ تسهیل واردات کالا و ترخیص کالا از گمرک

هر آنچه یک تاجر در یک نگاه به آن نیاز دارد. راهی سریع و آسان برای بررسی اوضاع تجارت و واردات کالا به کشور . محاسبه حقوق و عوارض گمرکی و مالیات ها ، ممنوعیت های واردات و صادرات کالا ، بخشنامه های گمرکی و بازرگانی و اطلاع از آخرین نرخ های ارز در بازار آزاد ، گمرک و بانک مرکزی . تجارت آسان و دسترسی به آمار و ارقام واردات و صادرات کالا . اطلاع از تعطیلات رسمی و غیر رسمی کشور های جهان و ساعت های دیگر مناطق دنیا به صورتی زیبا و آسان. تاجریار به صورت رایگان اطلاعات بسیار تخصصی تجارت ، واردات و ترخیص کالا از گمرکات کشور را به کاربران هدیه می کند.

دسترسی به محاسبات تخصصی و کامل حقوق و عوارض گمرکی کالا به آسان ترین راه.
اطلاع از آخرین مجوزات مورد نیاز جهت واردات و صادرات کالا
بررسی بخش نامه های مرتبط به کالای تجاری مورد نظر در حداقل زمان ممکن
اطلاع از وضعیت آمار واردات و صادرات کشور در یک نگاه
بررسی حقوق و عوارض دولتی و ممنوعیت های تعرفه های گمرکی و سیستم یکپارچه کدگذاری
دسترسی مناسب به آخرین وضعیت تعطیلات و تقویم ها در بیش از ۲۷۰ منطقه در جهان
دسترسی به ساعات رسمی در نقاط مختلف جهان
محاسبات جانمایی کانتینر

محاسبه حقوق و عوارض گمرکی و بررسی مجوز کد تعرفه های وارداتی ، نرخ ارز گمرک ، جستجو بخش نامه های گمرکی و ارز مبادله ای

اپلیکیشن تاجریار | اپلیکیشن هوشمند خدمات بازرگانی در تجارت بین المللی کشور

تعیین تعرفه کالا به صورت هوشمند , محاسبه اتوماتیک هزینه های گمرکی برپایه آخرین نرخ کلیه ی ارز ها در گمرک و تعیین ماخذ کالا معرفی هزینه های ترخیص کالا از گمرک ، محاسبه حقوق ورودی کالا ، محاسبه حقوق گمرکی کالا ، محاسبه ارزش افزوده در واردات کالا ، محاسبه مالیات کارت بازرگانی در واردات ، محاسبه حق پرچم یا مجوز وزارت راه ، محاسبه هزینه هلال احمر استعلام مجوز های ترخیص کالا از سازمان های مجاور گمرک ، اعلام مجوز های مورد نیاز جهت واردات کالا پیش از ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت بررسی نوع ارز اعم از ارز متقاضی یا شمول تخصیص ارز مبادله ای و اعلام نرخ ارز تخصیصی ارائه آخرین بخشنامه های گمرکی مربوط به هر کد تعرفه کالا در گمرک به صورت مجزا

اپلیکیشن ترخیص کالا از گمرک

اطلاع تاجر و ترخیص کار از قواعد و قوانین واردات کالا ، و محدودیت های ترخیص کالا از گمرک و قوانین گمرکی با انجام محاسبه هزینه های واردات کالا جهت انجام تجارت بین المللی ، واردات کالا و صادرات کالا به کلیه تولید کنندگان و تاجران معرفی می نماید .

استخراج لحظه ای نرخ ارز گمرک و  تعیین تعرفه گمرکی  کاملا اتوماتیک محاسبات حقوق ورودی و تعرفه ای کالا را به اطلاعدنیای تجارت ، ترخیص کاران ، حق العمل کاران گمرکی و فوروادر های حمل و نقل و کشتی رانی ها می رساند.

بخش واردات کالا در اپلیکیشن تاجریار

بخشی از نام کالای وارداتی و یا بخشی از کد تعرفه کالا را وارد نمایید  علاوه بر کالا هایی که کاملا در کتاب تعرفه گمرکی مندرج می باشد ترخیص کار یا تاجر می تواند بخشی از نام کالا را وارد نماید برنامه به شما پیشنهاد کد کامل می نماید، داده کاوی های صورت گرفته  کالا و کد تعرفه صورت می پذیرد. با انتخاب کد  توسط ترخیص کار یا تاجر به صفحه ی درخواست میزان ارزش کالا و تعیین نوع ارز وارد می شوید در این بخش میزان ارز کالا در مبدا را وارد نمایید و سپس نوع ارز را انتخاب کنید. در فیلد های بعدی به اعلام هزینه حمل کالا و هزینه بیمه بار در صورت انجام شدن بپردازید این دو فیلد در صورت خالی ماندن بر اساس رویه های گمرکی با فرمول های ثابت گمرک محاسبه و تکمیل می گردند. . 

 

اپلیکیشن بخشنامه های گمرکی

بخشنامه های گمرکی و بخشنامه های ترخیص کالا از گمرک  یکی ازپیچیدگی های امر صادرات و واردات کالا در کشوراست . این برنامه سعی نموده با تفکیک بخشنامه ها به کد تعرفه های کالا  محدودیت ها و شرایط کالا را شفاف سازی نماید و قانون را برای همه تسهیل و قابل دسترس نماید. ترخیصکار یا تاجر یا حق العملکار گمرکی می تواند با ورود بخشی از موضوع بخشنامه گمرکی یا تعیین محدوده تاریخ انتشار و یا حتی با ارائه بخشی از کد بخشنامه به متن ، تصویر و تشریح بخشنامه های واردات کالا و صادرات کالا دست یابد

وب اپلیکیشن تاجریار

وب اپلیکیشن تاجریار با ایجاد داشبرد ویژه کاربری برای تجار و ترخیص کاران خدمات ارائه می نماید.

شرکت بازرگانی و ترخیص کالا پشتیبان ارائه خدمات اپلیکیشن تاجریار و  آماده دریافت نقد و پیشنهادات کاربران گرامی می باشد

http://tarkhiskara.com

نظرات کاربران - ۲۳۱ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ebrahim
Ebrahim
۱۴۰۰/۰۱/۰۸
سلام ببخشید کد تایید نمیاد لطفاً پیگیری کنید
کاظم
کاظم
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
همون ابتدا مرحله ی ثبت نام و ارسال کد ایراد داره ، اصلا پیامک نمیده
king
king
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
بسیار برنامه خوب و مفیدی بود . مخصوصا برای قشر بازرگان و تاجر.ممنون