قیمت گذار (قیمت ماشین کارکرده و نو)

قیمت گذار (قیمت ماشین کارکرده و نو)

نسخه ۳.۱.۵
+۱۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۰
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

معرفی برنامه قیمت گذار – محاسبه قیمت خودرو کارکرده

اپلیکیشن قیمت گذار برای آن دسته از کاربرانی که قصد خرید و یا فروش خودرو خود را دارند، یک اپلیکیشن کاربردی محسوب می‌شود. اپلیکیشن مذکور امکان محاسبه قیمت خودروهای کارکرده و یا دست دوم را در اختیار کاربران خود قرار داده است. علاوه بر آن، امکان اطلاع از قیمت روز خودروها نیز توسط اپلیکیشن قیمت گذار فراهم آمده است.

بررسی اپ قیمت گذار؛ راهی جدید برای آگاهی از قیمت خودروهای نو و کار کرده

اپلیکیشن «قیمت گذار» تلاش کرده که با استناد به قیمت روز خودرو، قطعات و هزینه های تعمیر، تخمین نسبتا دقیقی از قیمت خودروهای نو یا کارکرده را در اختیار شما قرار بدهد. تیم سرندیپ برای این قیمت گذاری فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار داده و قیمت روز بازار را هم در این فرآیند لحاظ می کند.

قیمت خودروهای نو و کارکرده

اگر قصد فروش ماشین خود و یا خرید خودرو خاصی را دارید، یرای تعیین مناسب ترین قیمت باید به کارشناسان زبده ای که در همین حوزه فعالیت دارند، مراجعه نمایید. کارشناسانی که بتوانند با در نظر گرفتن همه ویژگی های ماشین مانند سال تولید، برند، رنگ و ... منصفانه ترین قیمت را پیشنهاد دهند. اپلیکیشن " قیمت گذار " که در این پست به بررسی آن خواهیم پرداخت می تواند نقش یک کارشناس بی طرف را برای شما بازی کرده و در زمینه تخمین قیمت خودرو به کمکتان بیاید. با استفاده از این برنامه می توانید قیمت روز خودرو نو یا کارکرده مورد نظر خود را به راحتی به دست آورید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن قیمت گذار بپردازیم.

بررسی و مقایسه نرم افزار قیمت گذار (قیمت ماشین کارکرده و نو) در زینسی

اگر تمایل دارید که قیمت خودرویی که میخواهید بخرید و یا بفروشید ر ا با جزییات و دقیق بدانید، ایده ای به نام اپلیکیشن قیمت گذار این کار را برای شما آسان نموده است. قیمت گذاری به سادگی توسط هر کسی انجام نمی شود. اپلیکیشن مورد نظر قیمت خودروها را توسط کارشناسان کار بلد و زبده انجام میدهد. نرخ خودرو در بازار و کارخانه به صورت روزانه آپدیت شده و درج می شود. همچنین برنامه با توجه به جزییات، اطلاعات موجود ماشین، کارکرد و ویژگی های آن تخمین میزند. کار با این برنامه خیلی راحت است قط کافی است که اطلاعات لازم را به درستی در بخش خرید و یا فروش ماشین مورد نظر وارد کنید.


نظرات کاربران

حسین عباسی
۱۴۰۰/۰۳/۱۷
اصلا به کارم نیومد اطلاعات شخصی و محرمانه میخواد
ااااا
۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مصرف بی اندازه مسخره اصلا باز نمیشه ،یه ستاره هم مجبور شدم برای ثبت نظرم بدم
محمد
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
جالب نبود
reza
۱۴۰۰/۰۱/۲۸
کاشکی منفی داشت تا منفی میزدم قیمت‌گذاری کجا بود
هتانبابپز
۱۴۰۰/۰۱/۰۶
خیلی خیلی بده یک ستاره هم زیاده
امید
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
خیلی بی خود هست
آراد
۱۳۹۹/۱۲/۰۹
خیلی بد
فرامرز
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
مال من بالانمییاره یک ستاره هم زیادشه
اسلام
۱۳۹۹/۱۱/۰۴
برنامه گیجه.دو هفتس درج قیمت آزاد شده توو برنامه مینویسه ممنوعیت قضایی.به خاطر همین حذفش میکنم
alim
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
اصلا دانلود نکنید.اصلا
ایلیا
۱۴۰۰/۰۴/۰۵
عالی
mohamad
۱۴۰۰/۰۱/۲۲
نوشته ماشین پورشه رایگان واقعا رایگانه
۱۲۳
۱۳۹۹/۱۲/۰۵
چرا نمیاد توی برنامه ما ۲ ساعت هست معتلیم.