بانک جامع اطلاعات مالی ایران - IFDB

بانک جامع اطلاعات مالی ایران - IFDB

نسخه ۲.۰.۳
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

بورس ،بازارهای مالی ، نهادهای ناظر ، کارگزاریها ، سهامداران ، بیمه ، بانک ، موسسات اعتباری ، حسابرسان ، عرضه کننده گان سهام،  کالا و انرژی و ... همه در یک نرم افزار.


یکی از نیازهای فعالان بازارهای مالی، دسترسی آسان و مناسب به اطلاعات در این بازارها است. از همین روی مرکز مالی ایران نسبت به گردآوری اطلاعات شرکت ها، نهادها وهمچنین ابزارهای مالی و کالاهای قابل معامله در بازار سرمایه ایران در قالب اپلیکیشن اقدام کرده است. در این سامانه ضمن تقسیم بندی ابزارها و نهادها، اطلاعات موردنیاز مخاطب ارائه شده است.
مرکز مالی ایران برنامه ریزی لازم برای تولید این بانک جامع اطلاعاتی را انجام داده و در تلاش است همگام با برنامه های توسعه سهام داران خود، در بازار سرمایه ایران حرکت های نوینی را پایه گذاری کند. مرکز از پیشنهادهای فعالان بازار در توسعه این برنامه کاربردی استقبال می کند


این نرم افزار مناسب برای همه فعالان اقتصاد مرتبط با بازار، بورس، بانک، بیمه، موسسات ناظر، سهامداران، کارگزاران، کارگزاریها، شرکتهای بورسی و وابسته به بورس، و سایر نهادهای مالی و پولی میباشد.

در رسانه‌ها

مرجع اطلاعاتی برای فعالان بازار مالی ایران

مرکز مالی ایران با هدف جمع‌آوری و ارائه داده‌های مالی، معاملاتی و داده‌های اقتصادی مورد نیاز فعالان حوزه اقتصاد و بازارهای مالی راه‌اندازی شده است. در راستای فعالیت‌های این مرکز، اپلیکیشن IFDB در دو نسخه اندروید و ios طراحی و ارائه شده است. IFDB مخفف Iran Financial Data Bank به معنی بانک جامع اطلاعاتی ایران است. این سامانه با ارائه اطلاعات معاملاتی بورس انرژی ایران، بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالای ایران و ... سهم بزرگی در اطلاع‌رسانی به اساتید، دانشجویان و فعالان بازارهای مالی ایران دارند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکشن IFDB بپردازیم.

معرفی اپلیکیشن IFDB؛ بانک اطلاعات مالی ایران

یکی از بزرگترین چالش هایی که فعالان بازارهای مالی یا بورس ها با آن مواجه هستند، دسترسی آسان به اطلاعات مختلف است. همیشه آپدیت بودن می تواند برگ برنده خیلی ها در معاملات باشد و برای رسیدن به این هدف باید در سریعترین زمان ممکن جزییات مالی که می خواهید را به دست بیاورید. حالا «مرکز مالی ایران» با اپلیکیشن IFDB آمده تا همین مسئولیت را به عهده بگیرد.

logo-enamad logo-samandehi