آنی مشاور

آنی مشاور

نسخهٔ ۲۸
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ اردیبهشت ۹۹
آنی مشاور

آنی مشاور

گروه حقوقی برهان
نسخهٔ ۲۸
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ اردیبهشت ۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


" اپلیکیشن حقوقی آنی مشاور " ارتباط شما را با مشاوران  و وکلای متخصص در حوزه کسب و کار برقرار می کند.

در "آنی مشاور" به عنوان  سامانه آنلاین مشاوره های کسب و کار در ایران، کاربران می توانند در همه نقاطی که دسترسی به اینترنت، ممکن باشد از جمله در محل کار یا زندگی، مشاوره های تخصصی حوزه کسب و کاردر زمینه های گوناگون را با کمترین هزینه و با صرفه جویی در هزینه های آمد و رفت و بدون دغدغه از گرفتاری در ترافیک و در عین حال با ملاحظه سوابق مشاوران و دیدگاه کاربران نسبت به آنها در محیطی کاملاً ایمن و مطمئن از مشاوران مورد نظر، دریافت نمایند.

در "آنی مشاور" کاربران می توانند به آسانی و بدون نیاز به بستر دیگر، با ارسال متن ، فایل صوتی و تماس تلفنی در اپلیکیشن ، از کارشناسان ما مشاوره بگیرند و پس از انجام مشاوره، می توانند مکرراً به سوابق و آرشیو مشاوره های متنی و تلفنی انجام شده در اپلیکیشن "آنی مشاور" مراجعه و از آنها بهره ببرند

در "آنی مشاور" پرداخت حق المشاوره و هزینه ها را برای کاربران در بستر ایمن الکترونیکی، سریع و روان کرده ایم و این هزینه بسیار پایین بوده تا همه اقشار جامعه بتوانند استفاده کنند.

در "آنی مشاور" استانداردهای فنی برای امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی کاربران ، رعایت شده و فضایی امن و مطمئن برای انجام مشاوره های کسب و کار فراهم گردیده است.

"آنی مشاور" درک می‌کند که فعالان اقتصادی ، صاحبان کسب و کار و مدیران شرکتها در دنیای پرتلاطم و پیچیده امروز به دریافت مشاوره در زمینه های مالی، مدیریتی، حقوقی و فنی مرتبط با کسب و کار خود به گونه ای آسان و سریع، نیاز دارند و بر همین اساس، امکان دریافت مشاوره های فوری و آنلاین از متخصصانی که تا پیش از این یافتن و دسترسی به آنان برای مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کار، سخت، وقت گیر و پرهزینه بود را فراهم نموده است.

با استفاده از "آنی مشاور" شما می توانید از دفتر کار خود و از روی گوشی تلفن همراه خود به دهها مشاور و کارشناس با هزینه کمتر دسترسی پیدا کنید و زمان، انرژی و بودجه خود را اقتصادی تر و به صرفه تر از گذشته، مدیریت فرمایید.

. در "آنی مشاور" ده ها پرسش و پاسخ کاربردی مرتبط با نیاز صاحبان کسب و کار وجود دارد که مطالعه آنها راهگشای فعالان اقتصادی است. علاوه بر اینکه امکان طرح پرسش را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده ایم.

اپلیکیشن اندرویید "آنی مشاور" را نصب کنید و کسب و کار خود را با انبوهی از مشاوران مجرب و متخصص در زمینه های گوناگون، مرتبط سازید.

سایت حقوقی آنی مشاور: 

http://animoshaver.ir

نظرات کاربران - ۲۱ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احسان
احسان
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
لطفا قبل از انتشار برنامه تستش کنید، پر از باگه، اسمس ورودم نمیاد
داریوش
داریوش
۱۳۹۹/۰۳/۲۶
بسیار عالی
شجاع
شجاع
۱۳۹۹/۰۳/۰۵
رابط کاربری ضعیف حتی نتونستم ثبت نام کنم