سجاوا | سامانه جامع درخواست وکیل

سجاوا | سامانه جامع درخواست وکیل

نسخهٔ ۱.۶
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
سجاوا | سامانه جامع درخواست وکیل

سجاوا | سامانه جامع درخواست وکیل

گروه برنامه نویسی اکشن
نسخهٔ ۱.۶
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سجاوا سامانه جامع انتخاب وکلای ایران

سجاوا مجموعه ی جامعی از خدمات تخصصی کلیه وکلای ایران و جامعه حقوقی است  که با همت جمعی از وکلای برجسته کشور طراحی گردیده است.

 هدف ما ارتقا خدمات حقوقی و مشاوره‌ای مالی و مالیاتی و همچنین برای اولین بارخدمات مشاوره ای روانشناسان خانواده به شیوه‌ای نوین و سهل الوصول ، به هموطنانی است که از سامانه سجاوا استفاده خواهند کرد.

این برنامه پلی ارتباطی است  ، مابین وکلا و مشاورین درجه یک ومتخصص ازیک طرف وازطرف دیگر کاربران محترم با کمترین  اتلاف زمان .

 از جمله ی اهداف اولیه ی سجاوا این است که عموم مردم با دریافت مشاوره ی  مستقیم و بی واسطه از وکیل ومشاورین متخصص و دریافت بهترین راهکار حقوقی و قضایی از ورود ضرر مادی و معنوی به خود در پرونده های قضایی جلوگیری نمایند.

عدم اطلاع کافی عموم مردم  نسبت به قوانین ومقررات قضایی و عدم دسترسی سریع و فوری به وکیل و مشاور و افراد متبحر در امور قضایی  ما را بر آن داشت تا طرحی نو در اندازیم و سجاوا را پس از بررسی کارشناسانه و مبتکرانه طراحی و در خدمت عموم مردم ووکلا قرار دهیم .

لازم به ذکر است بگوییم تخصصی نمودن خدمات حقوقی مشاوره‌ای قضایی اعم از حقوقی کیفری خانواده و ثبتی و کلیه امور مبتلابه جامعه و همچنین برای اولین بارخدمات مشاوران مالی و دارایی و روانشناسان از جمله اهداف مااست.

  به صرفه کردن هزینه های مشاوره‌ای برای کاربران عزیز، موکلین و وکلا و مشاوران متخصص از دیگر اهداف سجاوا می باشد .

کاربران محترم می توانند به راحت ترین شکل ممکن در استفاده از امکانات  برنامه سجاوا با انتخاب وکیل و مشاوران مورد نظر خود تمامی سوالات و مشکلات قضایی خویش را تحلیل و بررسی نمایند و به نحو احسنت مسیر قضایی خود را در دادگاه ها طی نمایند ضمن اینکه مدیران از ابتدا تا انتهای نتیجه پرونده در مراجع قضایی تا زمان حل مشکلات حقوقی در کنار  شما خواهند بود .

خداوند متعال را بر این توفیق سپاسگذاریم و امیدواریم در راستای رسیدن به اهدافمان مبنی بر خدمت رسانی به آحاد مردم اعم از  شهروندان وکارشناسان و همچنین وکلای دادگستری سختیها را هموار نموده وبا آرزوی موفقیت روز افزون ،  پایدار بمانیم.

نظرات کاربران - ۲۱ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
vahid2005
vahid2005
۱۴۰۱/۰۹/۲۶
خوبه
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۴/۲۲
خیلی عالیه
مهسا
مهسا
۱۴۰۱/۰۴/۲۱
خیلی برنامه روانی هست و به سرعت مشاوره انجام شد. ۳۰ هزار تومان هم اعتبار اولیه به من داد.