اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

نسخهٔ ۱.۴۱
+۱ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک پلتفرم جامع خدمات کشاورزی
نسخهٔ ۱.۴۱
+۱ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هدف پلتفرم اگروتک دسترسی آسان و به صرفه کشاورزان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، ایجاد بستر ارتباطی مناسب بین کشاورزان، مشاوران و سایر فعالان این حوزه و در نهایت کمک به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و ارتقای دانش در حوزه کشاورزی است.

با استفاده از اگروتک از قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیر بهره مند می شوید:

مشاره تغذیه هوشمند

در بخش مشاوره تغذیه هوشمند می‌توانید اطلاعات موجود در آزمایش خاک، آب و برگ را وارد کنید و توصیه‌های کودی مورد نیاز خود را با دقت بالا و جزییات دریافت کنید.

جعبه ابزار

در این بخش، ابزارهای کاربردی کشاورزی مانند ابزار تبدیل واحدهای مورد نیاز شما در کشاورزی و ابزار محاسبه هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با استفاده از ابزار محاسبه هزینه می‌توانید تمام مواد مورد نیاز زمین خود را به همراه مقدار و قیمت هر واحد وارد کنید و قیمت کل را مشاهده کنید.

بازار کار تخصصی

در این بخش، کارفرما و کارجو می‌توانند رایگان آگهی ثبت کنند و به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. با استفاده از این ویژگی، کارفرمایان دیگر نگران دسترسی به نیروی کار ماهر نخواهند بود، کارجویان نیز به راحتی به بازار کار فصلی و دائمی دسترسی خواهند داشت.

هواشناسی

در بخش هواشناسی می‌توانید اطلاعات هواشناسی مربوط به موقعیت مکانی خود یا سایر شهرها را دریافت کنید. همچنین توصیه‌های کشاورزی نیز توسط کارشناسان سازمان هواشناسی کشور در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

مکانیاب

با استفاده از مکانیاب می‌توانید موقعیت مکانی کسب و کارهای مرتبط با کشاورزی مانند مراکز فروش نهاده‌های کشاورزی، آزمایشگاه‌های آب و خاک، کلینیک‌های گیاه‌پزشکی و سایر سازمان‌های مرتبط با کشاورزی که در نزدیکی شما قرار دارند را دریافت کنید.

 

اعزام کارشناس

در بخش اعزام کارشناس می‌توانید با بیان علت نیاز به کارشناس و ثبت موقعیت مکانی زمین خود، برای اعزام کارشناس درخواست ثبت نمایید. پس از بررسی درخواست، قرار بازدید کارشناس از زمین، با شما نهایی می‌گردد.

نظرات کاربران - ۱۱ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمدرضا
احمدرضا
۱۴۰۱/۰۷/۱۲
نرم افزار خوبیه اطلاعات مفیدی داره و مزیتش اینه که کاملا رایگانه
گلی
گلی
۱۴۰۱/۰۸/۰۶
خوبه، استفاده کردم راضی بودم.
۲۰ت
۲۰ت
۱۴۰۱/۰۷/۲۴
عالی