اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

نسخهٔ ۱.۵۴
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ خرداد ۱۴۰۲
اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک پلتفرم جامع خدمات کشاورزی
نسخهٔ ۱.۵۴
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ خرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هدف پلتفرم اگروتک دسترسی آسان و به صرفه کشاورزان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، ایجاد بستر ارتباطی مناسب بین کشاورزان، مشاوران و سایر فعالان این حوزه و در نهایت کمک به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و ارتقای دانش در حوزه کشاورزی است.

با استفاده از اگروتک از قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیر بهره مند می‌شوید:

توصیه کودی

در این بخش با وارد کردن اطلاعات آزمایش خاک مزرعه خود و برخی از سوابق کشت، می‌توانید به صورت آنلاین توصیه کودی متناسب با کشت خود را دریافت کنید. همچنین در این بخش در صورت تمایل می‌توانید تصویر آزمایش خاک و مختصری از سوابق کشت خود را ارسال نمایید. متخصصان کشاورزی اگروتک پس از بررسی فنی اطلاعات، توصیه کودی مناسب کشت شما را برایتان ارسال خواهند نمود.

مشاوره متنی

در این بخش می‌توانید سوالات عمومی یا تخصصی کشاورزی خود را با مشاوران کشاورزی اگروتک مطرح نموده و پاسخ را دریافت نمایید.

اعزام کارشناس

در این بخش می‌توانید با بیان علت نیاز به کارشناس و نوع کشت خود، برای اعزام کارشناس درخواست ثبت نمایید. کارشناسان اگروتک پس از بررسی درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مکانیاب

با استفاده از مکانیاب می‌توانید موقعیت مکانی کسب و کارها و خدمات مرتبط با کشاورزی مانند مراکز فروش نهاده‌های کشاورزی، آزمایشگاه‌های آب و خاک و سایر سازمان‌های مرتبط با کشاورزی که در نزدیکی شما قرار دارند را دریافت کنید. همچنین در صورتی که تمایل به ثبت کسب و کار خود در این بخش دارید، از طریق پشتیبانی اگروتک درخواست خود را ثبت نمایید.

جعبه ابزار

در این بخش، ابزارهای کاربردی کشاورزی مانند ابزار تبدیل واحدهای مورد نیاز شما در کشاورزی و ابزار محاسبه هزینه در اختیار شما قرار دارد. با استفاده از ابزار محاسبه هزینه می‌توانید نهاده های مورد نیاز زمین خود را به همراه مقدار و قیمت واحد وارد کنید و هزینه کل را مشاهده نمایید.

بازار کار کشاورزی

در این بخش، کارفرما و کارجو می‌توانند رایگان آگهی ثبت کنند و به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. با استفاده از این ویژگی، کارفرمایان دیگر نگران دسترسی به نیروی کار ماهر نخواهند بود، کارجویان نیز به راحتی به بازار کار فصلی و دائمی دسترسی خواهند داشت.

هواشناسی

در بخش هواشناسی می‌توانید اطلاعات هواشناسی مربوط به موقعیت مکانی خود یا سایر شهرها را دریافت کنید. همچنین در این بخش از توصیه‌های کشاورزی متناسب با شرایط آب و هوایی بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران - ۴۸ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی فرخ وند
مهدی فرخ وند
۱۴۰۲/۰۴/۰۴
عالی
حاتم محمدی
حاتم محمدی
۱۴۰۲/۰۴/۰۷
خوب
علی
علی
۱۴۰۲/۰۶/۰۸
توت فرنگی رو توی تبلیغات گذاشتید ولی تو محصولات نرم افزار نذاشتید لطف کنید لحاظ کنید گزینه سایر محصولات هم بگذارید اگر میخواید کاربراتون زیاد بشه اگر میشه و دنبال خدمات رسانی هستید و نه فقط تجارت لطف کنید شرایط خاک و آب و هوا مخصوص هر منطقه رو به عنوان معرفی نوع محصول موردنیاز کشاورزی بگذارید متشکر