اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

Version ۱.۶۸
نصب +۱۰ هزار
Category ابزارها
Size ۱۷ مگابایت
Last Update ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک، پلتفرم جامع خدمات کشاورزی

اگروتک پلتفرم جامع خدمات کشاورزی
Version ۱.۶۸
نصب +۱۰ هزار
Category ابزارها
Size ۱۷ مگابایت
Last Update ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

هدف پلتفرم اگروتک دسترسی آسان و به صرفه کشاورزان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، ایجاد بستر ارتباطی مناسب بین کشاورزان، مشاوران و سایر فعالان این حوزه و در نهایت کمک به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و ارتقای دانش در حوزه کشاورزی است.

با استفاده از اگروتک از قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیر بهره مند می‌شوید:

توصیه کودی

در این بخش با وارد کردن اطلاعات آزمایش خاک مزرعه خود و برخی از سوابق کشت، می‌توانید به صورت آنلاین توصیه کودی متناسب با کشت خود را دریافت کنید. همچنین در این بخش در صورت تمایل می‌توانید تصویر آزمایش خاک و مختصری از سوابق کشت خود را ارسال نمایید. متخصصان کشاورزی اگروتک پس از بررسی فنی اطلاعات، توصیه کودی مناسب کشت شما را برایتان ارسال خواهند نمود.

مشاوره متنی

در این بخش می‌توانید سوالات عمومی یا تخصصی کشاورزی خود را با مشاوران کشاورزی اگروتک مطرح نموده و پاسخ را دریافت نمایید.

اعزام کارشناس

در این بخش می‌توانید با بیان علت نیاز به کارشناس و نوع کشت خود، برای اعزام کارشناس درخواست ثبت نمایید. کارشناسان اگروتک پس از بررسی درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مکانیاب

با استفاده از مکانیاب می‌توانید موقعیت مکانی کسب و کارها و خدمات مرتبط با کشاورزی مانند مراکز فروش نهاده‌های کشاورزی، آزمایشگاه‌های آب و خاک و سایر سازمان‌های مرتبط با کشاورزی که در نزدیکی شما قرار دارند را دریافت کنید. همچنین در صورتی که تمایل به ثبت کسب و کار خود در این بخش دارید، از طریق پشتیبانی اگروتک درخواست خود را ثبت نمایید.

جعبه ابزار

در این بخش، ابزارهای کاربردی کشاورزی مانند ابزار تبدیل واحدهای مورد نیاز شما در کشاورزی و ابزار محاسبه هزینه در اختیار شما قرار دارد. با استفاده از ابزار محاسبه هزینه می‌توانید نهاده های مورد نیاز زمین خود را به همراه مقدار و قیمت واحد وارد کنید و هزینه کل را مشاهده نمایید.

بازار کار کشاورزی

در این بخش، کارفرما و کارجو می‌توانند رایگان آگهی ثبت کنند و به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. با استفاده از این ویژگی، کارفرمایان دیگر نگران دسترسی به نیروی کار ماهر نخواهند بود، کارجویان نیز به راحتی به بازار کار فصلی و دائمی دسترسی خواهند داشت.

هواشناسی

در بخش هواشناسی می‌توانید اطلاعات هواشناسی مربوط به موقعیت مکانی خود یا سایر شهرها را دریافت کنید. همچنین در این بخش از توصیه‌های کشاورزی متناسب با شرایط آب و هوایی بهره‌مند شوید.

قیمت‌یار

یکی از چالش های اصلی کشاورزان آگاهی از قیمت محصولات کشاورزی است. قیمت‌یار به عنوان یک دستیار اقتصادی به کشاورزان کمک می‌کند تا به راحتی از قیمت روزانه محصولات خود مطلع شوند. قیمت‌ محصولات کشاورزی با توجه به ارقام مختلف محصولات ثبت شده و امکان گزارش قیمت اصلاحی توسط کاربران وجود دارد. 

User Reviews - ۶۷ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۱/۰۲
عالی بود، واقعا خسته نباشید
ارشیا
ارشیا
۱۴۰۲/۱۲/۲۳
نو آوری جالبیه
Dara
Dara
۱۴۰۲/۱۲/۲۳
زنده باد، عالی