Agrotech

Agrotech

Version 1.49
+2 K
Install
Tools
Category
17 MB
Size
Agrotech

Agrotech

Agrotech
Version 1.49
+2 K
Install
Tools
Category
17 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

هدف پلتفرم اگروتک دسترسی آسان و به صرفه کشاورزان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، ایجاد بستر ارتباطی مناسب بین کشاورزان، مشاوران و سایر فعالان این حوزه و در نهایت کمک به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و ارتقای دانش در حوزه کشاورزی است.

با استفاده از اگروتک از قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیر بهره مند می شوید:

توصیه کودی

در این بخش با وارد کردن اطلاعات آزمایش خاک مزرعه خود و برخی از سوابق کشت، می توانید به صورت آنلاین توصیه کودی متناسب با کشت خود را دریافت کنید. همچنین در این بخش در صورت تمایل می توانید تصویر آزمایش خاک و مختصری از سوابق کشت خود را ارسال نمایید. متخصصان کشاورزی اگروتک پس از بررسی فنی اطلاعات، توصیه کودی مناسب کشت شما را برایتان ارسال خواهند نمود.

مشاوره متنی

در این بخش می توانید سئوالات عمومی یا تخصصی کشاورزی خود را با مشاوران کشاورزی اگروتک مطرح نموده و پاسخ را دریافت نمایید.

اعزام کارشناس

در این بخش می‌توانید با بیان علت نیاز به کارشناس و نوع کشت خود، برای اعزام کارشناس درخواست ثبت نمایید. کارشناسان اگروتک پس از بررسی درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مکانیاب

با استفاده از مکانیاب می‌توانید موقعیت مکانی کسب و کارها و خدمات مرتبط با کشاورزی مانند مراکز فروش نهاده‌های کشاورزی، آزمایشگاه‌های آب و خاک و سایر سازمان‌های مرتبط با کشاورزی که در نزدیکی شما قرار دارند را دریافت کنید. همچنین در صورتی که تمایل به ثبت کسب و کار خود در این بخش دارید، می توانید از طریق پشتیبانی اگروتک درخواست خود را ثبت نمایید.

جعبه ابزار

در این بخش، ابزارهای کاربردی کشاورزی مانند ابزار تبدیل واحدهای مورد نیاز شما در کشاورزی و ابزار محاسبه هزینه در اختیار شما قرار دارد. با استفاده از ابزار محاسبه هزینه می‌توانید نهاده های مورد نیاز زمین خود را به همراه مقدار و قیمت واحد وارد کنید و هزینه کل را مشاهده نمایید.

بازار کار کشاورزی

در این بخش، کارفرما و کارجو می‌توانند رایگان آگهی ثبت کنند و به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. با استفاده از این ویژگی، کارفرمایان دیگر نگران دسترسی به نیروی کار ماهر نخواهند بود، کارجویان نیز به راحتی به بازار کار فصلی و دائمی دسترسی خواهند داشت.

هواشناسی

در بخش هواشناسی می‌توانید اطلاعات هواشناسی مربوط به موقعیت مکانی خود یا سایر شهرها را دریافت کنید. همچنین می توانید از توصیه‌های کشاورزی متناسب با شرایط آب و هوایی بهره مند شوید.

User Reviews - 16 Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
علی
علی
2022/10/04
برنامه بسیار خوبیه در حوزه کشاورزی، پسندیدم.
محمد
محمد
2023/01/02
خوبه ممنون
بهمن
بهمن
2022/12/29
این یک اپلیکیشن بازاریابی است تا چیزی که ادعا شده