سایه هیچ

سایه هیچ

نسخه ۱.۳.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۵۲
مگابایت
حجم

سه مرحله‌ی اول رایگان و نسخه‌ی کامل با پرداخت درون برنامه ارائه می‌شود.

«سایه‌ی هیچ» توسط یک تیم مستقل تولید شده است. این بازی در جشنواره‌ی بین‌المللی IMGA به عنوان بهترین بازی موبایل سال انتخاب شده است. همچنین جوایز بهترین روایت داستانی ، بهترین بازی معناگرا و مورد انتظارترین بازی را هم از آن خود کرده است و هم‌اکنون به زبان فارسی تقدیم به هم‌میهنان عزیز می‌گردد.

پویا به شکیبا پیشنهاد می‌دهد که بیرون از شرکت به کافه بروند. پویا مدیر یک شرکت فناوری است و شکیبا یکی از مشتریان اوست. بعد از ملاقات در کافه، پویا سه پیامک جدید دارد: یکی از منشی شرکت ، یکی از همسرش هستی و پیامی از صمیمی‌ترین دوستش وحید، که هشدار یک فاجعه را می‌دهد.

این بازی تجربه‌ای نو از قصه‌گویی را برای شما فراهم می‌کند. قادر خواهید بود که قصه را بازی کنید، مسیر متناسب خودتان را پیدا کنید، درگیر زندگی شخصیت‌ها شوید و معمای زندگیشان را حل کنید.

«سایه‌ی هیچ» یک بازی ماجرایی داستان-محور است که بخشی از زندگی سه شخصیت اصلی به نام‌های پویا، وحید و شکیبا را بازگو می‌کند. با چالش‌های زندگی آن‌ها مواجه می‌شوید و انتخاب‌های شما لایه‌های عمیق‌تری از داستان را نمایان خواهد کرد. نواختن موسیقی، چت کردن، دیالوگ‌های چند مسیری و تعداد زیادی بازی کوچک، تجربه‌ی شما را در «سایه‌ی هیچ» شکل خواهد داد.

logo-enamad logo-samandehi