پرندگان ماهیگیر

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۱۴٫۹ مگابایت
نسخه 3.7.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

دوست دارید همین الآن پرواز کنید؟ شیرجه بزنید و ماهی بگیرید.
در بازی "پرندگان ماهیگیر" شما میتوانید کنترل پرنده های مختلف را به دست بگیرید. روی سطح دریا پرواز کنید و بعد از این که فرصت را مناسب دیدید، شیرجه بزنید و ماهی بگیرید.
با گرفتن ماهی های بیشتر، پرنده های دیگری را آزاد کنید و با آنها لذت پرواز و ماهیگیری را دوباره تجربه کنید. شما تحت فشار نیستید. هر چقدر دوست داشتید بدون استرس، در آسمان پرواز کنید و هر گاه حوس ماهی کردید، شیرجه بزنید. فقط مواظب کلاغ ها باشید!
با دوستان خود آنلاین رقابت کنید تا ببینید چه کسی، ماهیگیر بهتری است؟! همینطور میتوانید بفهمید چه کسی بهتر پرواز میکند؟!

با نگه داشتن انگشت روی صفحه, پرنده دیگر شیرجه نمی زند و مستقیم پرواز میکند و نیاز نیست شما مدام روی صفحه ضربه بزنید. فقط برای اوج گرفتن کلیک کنید و یا برای شیرجه زدن انگشت را از روی صفحه بردارید.

هر وقت ماهی کم آوردید، میتوانید با بازدید از صفحه فیسبوک ما یا با دیدن یک ویدئوی تبلیغاتی، ماهی مجانی دریافت کنید. همچنین، ما از بازیکننده های پر و پاقرصمان با روزانه 50 ماهی رایگان، قدردانی میکنیم.

دوست دارید همین الآن پرواز کنید؟

=================================

پیشاپیش از حمایت شما سپاسگزاریم و در صورت هر گونه پیشنهاد با ما تماس بگیرید که در بروزرسانی های آینده اعمال کنیم.

=================================

با ثبت نام در سرویس رده بندی و یکبار وارد شدن در این سرویس، از این پس بالاترین امتیاز شما به صورت خودکار ثبت خواهد شد. و میتوانید امتیاز دوستان خود را در پرواز با هر پرنده ببینید.از طریق آیکون رده بندی در منوی اصلی میتوانید وارد این سرویس شوید.

تغییرات آخرین نسخه

سرعت لود بازی زیاد شده
رفع بعضی از باگ ها

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

معرفی بازی زیبای پرندگان ماهی گیر

بازی Flappy Bird توانست با محبوبیت بالای خود، سبکی جدید را در صنعت بازی ها به وجود آورد. «پرندگان ماهی گیر» نام یک بازی خوش ساخت ایرانی است که الگویی مشابه Flappy Bird دارد، اما خلاقیت های به کار رفته در آن به قدری است که نتیجه نهایی را بسیار دلچسب کرده. در این بازی باید در نقش یک مرغ ماهیخوار پرواز کنید و از گودال های آب در سر راه، ماهی های بی پناه را شکار کنید. «پرندگان ماهی گیر» علاوه بر گرافیک خوب، قوانین فیزیکی را نیز به خوبی رعایت کرده و از گیم پلی صحیحی بهره می برد.