شهربازی ستاره ها (بازی های کودکانه)

شهربازی ستاره ها (بازی های کودکانه)

نسخه ۱.۰.۱۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آموزشی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

بازی های آموزشی کودکانه  پر از رنگ و موسیقی و شادی، جهت فراگیری مفاهیم پایه پیش از دبستان کودکان 2 تا 6 سال. طراحی بازی ها توسط کارشناسان خبره ی روانشناسی و مشاوره کودک صورت گرفته است.


در مدارس برخی از کشورهای پیشرفته دنیا بیش از 2 دهه است که بازی های دیجیتال برای القاء مفاهیم، جایگزین معلم شده است و در مدارس هوشمند کشورمان نیز به تازگی از این روش ها استفاده می شود.


 پشتیبانی در تلگرام:   https://t.me/TemisDigital


اهداف و ویژگی های برنامه


- افزایش هوش


- تقویت دقت و توجه و تمرکز


- تعمیق در یادگیری


- رشد مهارت های ذهنی و قدرت درک و فهم


- افزایش درک مطلب


- پرورش سطح علمی کودکان


- تقویت حافظه فعال


- افزایش سرعت پردازش اطلاعات


- ارتقاء استدلال و ادراک دیداری


- ایجاد اعتماد به نفس


- جانشینی اندیشه به جای حافظه پروری


- قصه های آموزنده جهت آموزش مهارت های زندگی


-عدم استفاده از متن یا پیغام های صوتی در جهت افزایش خلاقیت کودکان در کشف قوانین بازی ها.


- عدم وجود باخت، محدودیت در دفعات انجام بازی ها و عدم ایجاد استرس برای کودکان.


- ارائه ی به روزرسانی های متعدد در جهت افزایش مراحل و ادامه فرآیند آموزش.


این اهداف از طریق فعالیت هایی نظر طبقه بندی، مقایسه، جدول، خودارزیابی(اعتماد به نفس)، ماتریکس، جورچین، مفاهیم تصویری، استدلال تصویری، درک مطلب، قصه گویی (آموزش مهارت های زندگی) حاصل می شود.


معرفی بخش های برنامه


این برنامه در 5 فصل طراحی شده و هر فصل شامل 18 مرحله (مجموعه 90 مرحله) می باشد. سعی شده ترتیب مراحل از ساده به سخت ارائه شود. هر فصل از بازی های متنوع تشکیل شده تا از یکنواختی و دل زدگی برای کودکان جلوگیری شود.


کودک با اتمام موفقیت آمیز هر مرحله، یک ستاره کسب می کند و در ازای 9 ستاره، یک قصه ی صوتی جایزه می گیرد. بدین ترتیب حتی زمانی که کودک تمایل به انجام بازی ندارد، می تواند با شنیدن قصه ها سرگرم شود.


توجه : 18 مرحله از مجموع 90 مرحله ی این بازی به صورت رایگان عرضه شده است تا پس از بررسی محتوای آن توسط والدین و در صورت علاقه کودکان به ادامه استفاده از بازی، با استفاده از پرداخت درون برنامه ای، تمامی مراحل را از حالت قفل خارج نمایند و به ماجراجویی و یادگیری در این سرزمین شاد و رنگارنگ ادامه دهند.


نکاتی برای والدین


علیرغم اینکه این بازی به گونه ای طراحی شده تا والدین بتوانند بدون نگرانی، گوشی های هوشمند خود را در اختیار کودکان خردسال قرار دهند تا ایشان ضمن سرگرمی، به خودآموزی بپردازند، پیشنهاد می شود والدین، روزانه دقایقی را با رعایت نکات ذیل به انجام بازی ها در کنال خردسالان دلبندشان بپردازند تا بهترین نتیجه حاصل شود :


- شروع بازی با مراحل ساده : سعی کنید کودکان، مراحل را به ترتیب قرارداده شده، از ساده به دشوار و پشت سر هم انجام دهند.


- تشویق کودکان به حل ذهنی معما پیش از اجرای عملی بازی : از کودک خود بخواهید قبل از اینکه جواب درست را انتخاب کند، ابتدا شفاها به شما بگوید کدام جواب درست است و چرا. سپس جواب درست را در بازی انتخاب کرده و بازی را به اتمام برساند.


- استفاده از بازی به مدت 15 الی 20 دقیقه در روز


والدین گرامی، شاید شگفت زده شوید اگر بدانید رای های 5 ستاره شما، بسیار بیشتر از حمایت های مالی،  ما را به ادامه فعالیت برای کودکان ایران، دلگرم می کند. لطفا نقص ها و کاستی ها را از طریق پشتیبانی تلگرام مطرح کنید و فرصت دهید تا آن ها را برطرف کنیم و از سوی دیگر با مهربانی، ما را ستاره باران کنید. 


پشتیبانی در تلگرام:


https://t.me/TemisDigital


اینستاگرام:


https://www.instagram.com/temisdigital

logo-enamad logo-samandehi