فسقلی ها در شهر آبنباتی

فسقلی ها در شهر آبنباتی

Version ۱.۰.۴
In-app Purchases
نصب +۱۰۰ هزار
Category کودک
Size ۳۸ مگابایت
Last Update ۴ آبان ۱۴۰۰
فسقلی ها در شهر آبنباتی

فسقلی ها در شهر آبنباتی

رویاگران نرم افزار
Version ۱.۰.۴
In-app Purchases
نصب +۱۰۰ هزار
Category کودک
Size ۳۸ مگابایت
Last Update ۴ آبان ۱۴۰۰
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دنبال فعالیت های سرگرم کننده برای آموزش کودکان از سن پایین می گردین؟

دوست دارین یه اپلیکیشن آموزشی با بازی های آموزنده ی مختلف برای کودکان داشته باشین؟

با ((بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی)) آشنا بشیدکه بخشی از مجموعه بازی های ((فسقلی ها در...)) محسوب می شه. این بازی شامل تقویت مغز، آواشناسی، حافظه و بازی های آموزنده، همه و همه در یک اپلیکیشن می شه.

برای کوچولوهاتون بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی رو نصب کنین و اجازه بدین هر بازی ای که دوست دارن انتخاب کنن. هرکدوم از بازی ها برای آموزش کودکان طراحی شده.  نیازی به نصب بازی های اشکال هندسی برای یادگیری بچه ها نیست. یا نصب بازی سودوکو برای تقویت مغز بچه ها، و یا بازی های آموزش الفبا تا بچه ها بتونن الفبا رو یاد بگیرن و تمرین کنن. شما حالا همه ی اینها رو در بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی دارین!

🍫  بازی جور کردن شیرینی ها

مغز کوچولوهاتون رو با یه بازی سرگرم کننده تقویت کنین. توی این بازی بچه ها باید حداقل دو شیرینی شبیه هم رو پیدا کرده و روی اون ها ضربه بزنن و چالش های مختلفی رو انجام بدن.

🍳  بازی های آشپزی کودکان

وقتی بچه ها از بازی های پیش دبستانی آموزشی خسته می شن، اجازه بدین با بازی های آشپزی کودکانه ی ما تبدیل به سرآشپز بشن.

💡  بازی های حافظه ی کودکان

برای تقویت حافظه به روش سرگرم کننده و جالب، اجازه بدین بچه ها بازی های حافظه ی کودکان رو بازی کنند که توی این بازی ها، باید دوتا از اشیای موجود توی تخم مرغ ها رو یادشون بمونه و اون ها رو به درستی با هم جور کنن.

➕➖  بازی های ریاضی کودکان

دانش پایه ی ریاضی بچه ها رو با چند چالش عملیات ریاضی ساده در 2 بازی ریاضی کودکان امتحان کنین. توی بازی اول، سوال ریاضی در سمت راست قرار داره و باید جواب درست سوال رو روی شکلات سمت چپ که از اعداد پوشیده شده، انتخاب کنن. بچه ها 3 تا جون برای انتخاب دارن (با هر جواب اشتباه یک جون کم می شه). بازی دوم بازی ریاضی برای یادگیری اعداده که شامل محاسبات ریاضی با شیرینی ها و انتخاب جواب درست می شه.

🔡  بازی کلمات کودکان

توی این بازی، بچه ها باید حروف آبنباتی رو کنار هم بذارن تا کلمه بسازن. این یه بازی فوق العاده برای یادگیری کلمات برای بچه هاست و برای آموزش کلمه سازی به خردسالان و بچه های نوپا مفیده.

⌚️  بازی آموزش ساعت به کودکان

با یه بازی ساده ی آموزش ساعت، به کوچولوها خوندن ساعت رو یاد بدین. توی این بازی، بچه ها باید جواب درست رو روی یه ساعت دیجیتال و یه ساعت قدیمی حدس بزنن.

🔢  بازی سودوکوی کودکان

کوچولوی شما مفهوم اولیه ی سودوکو رو متوجه می شه؟دوست دارین بازی سودوکو رو یاد بگیره؟پس از بازی سودوکوی کودکان که یه تمرین بی نظیر برای تقویت مغز بچه ها و رشد ذهنیشون محسوب می شه، لذت ببرین.

🔤  بازی آموزش الفبا

میخواین بچه هاتون الفبا رو سریعتر یاد بگیرن یا حروف بهشون آموزش داده بشه؟بذارین بازی آموزش الفبا رو بازی کنن که توی این بازی باید یه سری آیتم ها رو پیدا کنن یا اونا رو بشکنن تا حروف رو ببینن و تلفظشون رو بشنون.

👆  جور کردن اشکال هندسی با رسم خط

بازی های کودکان ما اینجا تموم نمیشه. بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی همچنین شامل بازی جور کردن اشکال هندسی با کشیدن خط می شه که توی این بازی بچه ها باید با کشیدن یه خط، شکل های درست رو به هم وصل کنن. این بازی برای یاد دادن شکل ها به بچه ها مناسبه و همینطور توی هماهنگی چشم و دست به بچه ها کمک می کنه.

👦  ویژگی های بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی

- گرافیک چشم نواز الهام گرفته شده از شهر آبنباتی و آهنگ زمینه

- شخصیت های کودکانه ی بانمک که با هم ملاقات می کنن و وقتی روی اونها کلیک می کنین،صدا می دن

- قابلیت انتخاب بین 10 تا بازی مختلف برای کودک و خردسال

- کنترل ساده

- عالی برای زمان هایی که به فعالیت های سرگرم کننده ی کودکانه، بازی های آموزشی برای بچه ها و یه روش جالب برای آموزش کودکان نیاز دارین.

- مناسب کودکان بین 2 تا 7 سال

برای سنین قبل از دبستان، چه بازی آموزش الفبای رایگان بخواین، چه بازی آموزشی پیش دبستانی، از بازی های صداشناسی برای بچه ها گرفته تا بازی های جور کردن، مجموعه ی بازی های فسقلی ها در شهر آبنباتی بهترین انتخاب برای شماست.

برای بهترین و سرگرم کننده ترین روش افزایش دانش بچه ها، بازی فسقلی ها در شهر آبنباتی رو دانلود کنین.

User Reviews - ۸۱۷ Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
Mohanna
Mohanna
۱۴۰۰/۰۸/۱۶
عالی بود🌟🌟
AZhi.پرسپولیسی
AZhi.پرسپولیسی
۱۴۰۰/۰۸/۱۵
خیلی عالی
nanarjes
nanarjes
۱۴۰۰/۰۸/۱۶
بسیارعالی و‌مفید👏