Smash Hit

Smash Hit

نسخه ۱.۴.۳
۲۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۷۷
مگابایت
حجم

برای یک بازی هیجان انگیز در زمان و فضا آماده شوید!
با موسیقی و هارمونی در یک فضای فراحقیقی حرکت کنید و هر آن‌چه بر سر راهتان هست را با تو‌پ‌های مختلف متلاشی کنید!
این تجربه نیاز به تمرکز٬ سرعت‌عمل سریع و زمان‌بندی شما دارد! این‌که تا کجا در فضا پیش روید و چه‌قدر موانع را درهم شکنید به مهارت و دقت شما بستگی دارد!

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی بازی Smash hit برای اندروید و آیفون : موانع کریستالی!

بازی Smash Hit برای اندروید و آیفون یکی از بهترین محصولات عرصه گیمینگ بوده که در مارس سال 2014 پا به دنیای موبایل‌ها گذاشت. مقدار بیشتر از 100 میلیون دانلود در گوگل‌پلی، نشان از محبوبیت بسیار بالای این گیم ناب دارد. بدون شک Smash Hit جز جذاب‌ترین بازی‌های دسته آرکید بوده که گیم‌پلی آن شامل یک مسیر طولانی، موانع فراوان و توپ‌هایی جهت از‌ بین‌بردن آن‌هاست. با کاوشا و معرفی کامل این بازی بی‌نظیر و جذاب همراه باشید.

معرفی بازی Smash Hit؛ با لذت، شیشه‌ها را خرد کنید

اگر فکر می‎کنید از شیشه شکستن و هدف‎گیری لذت می‎برید، شاید بهتر است بازی Smash Hit را فقط یک مرتبه امتحان کنید تا معتاد آن شوید! این بازی جذاب این پتانسیل را دارد ساعت‎ها شما را درگیر کند. در این قضیه تنها گیم پلی بازی نقش ندارد بلکه استفاده از ایده‎های جذاب، جلوه‎های بصری و همچنین گرافیک عالی و موسیقی متن متفاوت تجربه بالایی برای بازیکن به همراه می‎آورد.

بازی شکستن شیشه - Smash Hit زیر ذره بین

Smash Hit بازی جالبی است که تجربه بسیار متفاوتی از بازی های سبک رانینگ برای شما فراهم کرده است. این بازی در محیطی فضایی رخ می دهد که اجسام شیشه ای با اشکال مختلف در همه جای آن به چشم میخورد. اگر دوست دارید طعم هدف گیری در حال حرکت را بچشید این بازی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. در Smash Hit ابزار کار شما گوی های فلزی هستند که باید با استفاده از آنها شیشه ها را بشکنید و موانع پیش رویتان را از بین ببرید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

بازی هیجان انگیز اسمش‌هیت (Smash Hit)

بازی هیجان‌انگیز اسمش‌هیت، با هماهنگی صدا و موسیقی، جلوه‌های بصری و محیط گرافیکی بازی، همه چیز را در مسیر شما قرار می‌دهد. این بازی نیاز به تمرکز دارد و زمان شما را به سفری که نه تنها به دوری دور بلکه به شکستن شیشه‌های زیبا که در سر راه شما قرار دارند دعوت میکند.

معرفی بازی موبایل SMASH HITS: شکستن شیشه‌ها در شهر شیشه‌ای

Smash Hits را نمی‌توان بیش از این تشریح کرد و تنها چیزی که می‌تواند آن را به خوبی توصیف کند تجربه آن است. اگر تا به حال Smash Hits را انجام نداده‌اید، این بازی و فضا و موسیقی زیبایش را از دست ندهید زیرا می‌تواند شما را با تجربه‌ای متفاوت روبه‌رو کند و برای مدتی روی تلفن‌ هوشمند شما جا خوش کند.

معرفی بازی موبایل؛ SmashHit

اگر با بازی های موبایل آشنایی داشته باشید، احتمالا این بازی را می شناسید؛ بازی که مدتی بود که همه گیر شده بود. این بازی شما را به چالش های متتلف درونش می کشد. سبک بازی آرکید و تقریبا موزیکال است. و شما را در ابعاد زمان و فضا به چالش می کشاند. همچنین موسیقی آرامش بخش درونش نیز به جذابیت بازی می افزاید. در این بازی شما در ابتدا دارای چند توپ هستید که در طول مسیر به دردتان خواهند خورد.

زوم‌گیم: Smash Hit، عصبانی باش و شیشه‌ها را بشکن!

روند بازی بدین صورت است که شما در مسیری با سرعتی مشخص حرکت می‌کنید. در این مسیر که شکل و شمایل فضایی دارد، قطعات و صفحه‌هایی شیشه‌ای وجود دارند که شما باید با لمس صفحه گوی‌های فلزی که در اختیار دارید را به سمت آنها پرتاب کرده و آنها را بشکنید. این گوی‌های فلزی کمی سنگین هستند و با حرکت پرتابه‌ای شلیک می‌شوند، بنابراین باید دقت کنید که هنگام پرتاب گوی، جسم از شما فاصله زیادی نداشته باشد، یا اگر می‌خواهید از فاصله دور گوی را پرتاب کنید، محل نشانه‌گیری را کمی بالاتر از جسم شیشه‌ای بگیرید.

logo-enamad logo-samandehi