Google App

Google App

نسخه ۱۰.۴.۵.۲۱.arm
۳۷
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۵
مگابایت
حجم

با این برنامه اخبار، وضعیت آب و هوا و خبرهای ورزشی را به روز دریافت کنید و از امکان جستجوی صوتی بهره‌مند شوید.

- از گوگل بپرسید:

رستوران‌های خوب اطراف من کدام‌ها هستند؟

به من یاد‌آوری کن ساعت ۵ با مامان تماس بگیرم.

- به جای تایپ کردن صحبت کنید:

در هر صفحه‌ای که هستید با گفتن «OK GOOGLE» پرسش خود را مطرح کنید.

- شخصی‌سازی کنید:

- صبح خود را با اخبار ترافیک، وضعیت آب‌ و هوا و... آغاز کنید.

- به روز باشید.

در رسانه‌ها

سریع ترین راه جست و جو - Google App در ذره بین

با توجه به پیشرفت روز افزون و استفاده بسیار کاربران از دستگاه های موبایل و اینترنت، وجود یک اپلیکیشن حرفه ای و قدرتمند برای جست و جو در وب بسیار کاربردی و ضروری است. برنامه Google App ساده ترین و سریع ترین راه برای پیدا کردن نیازهای شما در سطح اینترنت و وب می باشد. این برنامه که همراه با Google now منتشر شده است، می تواند به شما اطلاعات صحیحی را در زمان مناسب نمایش دهد. با ذره بین همراه باشید.

10حقیقت جالب در رابطه با گوگل

بدون شک گوگل بزرگترین و محبوب‌ترین کمپانی اینترنتی در دنیاست. این کمپانی علاوه بر تعداد زیادی کاربر، نکات و حقایق زیادی را نیز درخود جای‌داده است، از همین رو تصمیم گرفتیم نکاتی را در رابطه با این غول مهربان دنیای فناوری برای‌ شما بیان کنیم که دانستن آنها خالی از لطف نیست. در ادامه با آی‌تی‌رسان همراه باشید.

با بروزرسانی Google Now، کارت‌های اطلاع‌رسانی به صورت آفلاین در دسترس خواهند بود

پیش از این بروزرسانی ، گوگل ناو بدین صورت کار می‌کرد که در صورت قطع اتصال به اینترنت برخی از کارت‌ها دیگر موجود نبوده و محو می‌شدند که گاها آزاردهنده بود. به عنوان مثال فرض کنید که شما یک قرار کاری را در تقویم گوگل ثبت کرده‌اید و منتظرید طبق معمول از طریق گوگل ناو و کارتی مخصوص این قرار از آن مطلع گردید. اما وقتی در مترو هستید ناگهان سیگنال موبایل‌تان می‌رود و شما دیگر از قرارتان مطلع نمی‌شوید. اما حالا در نسخه جدید این مشکل مرتفع شده و این اپلیکیشن با یک بار اتثال به اینترنت تمام اطلاعات مورد نیاز شما را ذخیره می‌کند و در حالت آفلاین نیز آنها را در اختیارتان قرار می‌دهد. البته در اولین ارتباط برقرار شده با اینترنت، دوباره این اپلیکیشن بروزرسانی می‌شود. قابلیت جدید ممکن است به رشد بیشتر افرادی که از این سرویس استفاده می‌کنند بیانجامد. لازم به ذکر است که با نرخی قابل توجه، تعداد کاربرانی که از گوگل ناو استفاده می‌کنند رو به افزایش است.

logo-enamad logo-samandehi