میلیون
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۴۴
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

معرفی کامل ‍اپلیکیشن MX Player

MX Player یکی از کامل ترین پخش کننده های ویدیو برای سیستم عامل اندروید است که با قابلیت های متنوع، فیلم دیدن را لذت بخش تر از هر زمان دیگری می کند. این اپلیکیشن از فرمت های بسیاری پشتیبانی می کند و تقریبا ویدیویی را نمی توان پیدا کرد که امکان پخش آن در MX Player وجود نداشته باشد.

پخش کننده تمام عیار

اندروید پخش کننده نسبتا خوبی دارد ، اما اگر بخواهید یک پخش کننده صوتی و تصویری خوب و تمام عیار را به شما معرفی کنیم ، قطعا اولین پیشنهادی که به شما می دهیم MX Player خواهد بود . پخش کننده ای که با قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته در دل همه جا باز کند .با نقد و بررسی این نرم افزار همراه اپیناد باشید…

برنامه MX Player را بیشتر بشناسید

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پلیر که شاید اغلب اسمارت فون‌های فعلی به آن مجهز هستند اپلیکیشن MX Player است که شاید به هیچ فرمتی “نه” نمی‌گوید و به خوبی قادر است تا اغلب فرمت‌های ویدیویی را در کنار زیر نویس نمایش دهد.

چیکاو - فیلم های خود را برنامه با ام ایکس پلیر - MX Player اجرا کنید

رسانه چیکاو - اپلیکیشن MX Player پخش کننده ویدئو جهانی است که در سراسر جهان بیش از 600 میلیون کاربر دارد. این اپلیکیشن قابلیت های جالبی دارد که همین ویژگی ها سبب محبوبیت آن شده است. ام ایکس پلیر توانایی اجرای تقریبا همه فرمت ها را دارد و اکثر فرمت ها را به همراه زیرنویس اجرا می کند. همراه چیکاو باشید.


نظرات کاربران

h
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
دسترسی نرم افزار به اینترنت رو محدود کنید دیگه نمیتونه تبلیغات کنه
mzmz
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
تبلیغات اعصاب خورد کن
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
بهترین برنامه هست که من تا حالا دیدم از گالری این چیز ها خیلی بهتر هست
نورمحمدخجسته
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
خیلی خوب بود عالی
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
تبیلغ خیلی میاد بالا و زیرنویس انلاین هم نمیتونی استفاده کنی
حسین
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
خیلی خوبه
عالی
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
خوب
sara
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
عالیی پرفکت👍
سامان
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
عالیه
الهام
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
عاااالی
علی
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
خوبه میخواستم پنج بدم. ولی بخاطر تبلیغات چهار دادم
موسا
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
خیلی خوبه
COPIDO
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
پنج ستاره رو میدم چون که کیفیتش بالاست و برای فیکس کردن زیرنویس عالیه ولی یه مشکلی که همه هم ازش گله کردن تبلیغاته در کل دمتون گرم