زاپیا Zapya

زاپیا Zapya

نسخه ۵.۹.۵ (US)
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: Zapya

اینفرارد و بلوتوث از جمله مهم‌ترین راه‌های ارتباطی میان گوشی‌های همراه بودند. اما با ظهور اسمارت‌فون‌ها این تکنولوژی‌ها، که اغلب سرعت پایینی داشتند، جایشان را به تکنولوژی‌های جدیدی دادند که ارتباط میان گوشی‌ها را از طریق هات اسپات میسر می‌سازند. زاپیا یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در این حوزه است که قصد داریم بررسی‌اش کنیم.

انتقال آسان محتوا بین‌ گوشی‌های هوشمند با زاپیا

Zapya یک راه حل بسیار مفید برای انتقال هر چیزی است که در گوشی هوشمندتان دارید! فرقی نمی‌کند که دوست شما از آی‌فون استفاده می‌کند یا اندروید و یا حتی ویندوزفون. با Zapya می‌توانید به سادگی اینکار را انجام دهید.

Zapya راه حل به اشتراک گذاری فایل ها

قطعا یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز در گوشی ها و تبلتها وجود راهای ارتباطی برای به اشتراک گذاری و ارسال و دریافت فایلهاست.موضوعی که از دیر باز مورد توجه بوده ، برای مثال انتقال قایلها از طریق بلوتوث از قدیمترین روشهای انتقال فایل میان گوشی با گوشی یا سایر وسایل است اما با پیشرفت فناوری امکاناتی نظیر NFC و WiFi Direct تا حدودی کار را ساده تر کرده است.

چیکاو - معرفی و بررسی برنامه زاپیا - Zapya

رسانه چیکاو - برنامه زاپیا در سال 2015 جز 50 اپلیکیشن برتر دنیا دسته بندی شده است که نشان از کاربردی بودن و پر طرفدار بودن آن است گرچه وجود اپلیکیشن هایی نظیر شریت کمی آن را زمین گیر کرده است اما هوز هم جز یکی از بهترین اپلیکیشن های انتقال فایل محسوب می شود. همراه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi