PIP Camera-Photo Editor Pro

PIP Camera-Photo Editor Pro

نسخه ۴.۸.۸
۱۰۰
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۴۵
مگابایت
حجم

ویرایش عکس‌ها با ابزارهایی خلاقانه.

ابزرای قدرتمند و بامزه برای ایجاد قاب‌های خلاقانه در عکس‌ها و خلق تصاویری بامزه.

در رسانه‌ها

PIP Camera؛ اپلیکیشن عکاسی با افکت های جالب تصویر در تصویر

PIP Camera یک ابزار عکاسی است که امکان افزودن افکت های تصویر در تصویر را برایتان به ارمغان می آورد تا بتوانید سوژه هایتان را در اجسام مختلفی مثل لیوان، بطری های شیشه ای، ذره بین و حتی جلد مجلات و روزنامه ها منعکس کنید.

موبایل مگ: PIP Camera؛ قاب های جذابی را به تصاویر خود بیافزایید

PIP Camera یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ویرایش تصاویر در بخش عکاسی است که استقبال کاربران در فروشگاه های مختلف را کسب کرده است؛ این برنامه به عنوان پر دانلود ترین اپلیکیشن بخش عکاسی گوگل پلی برای کاربران ایرانی شناخته می شود، البته کاربران دو سیستم عامل iOS و ویندوزفون نیز می توانند این برنامه را مورد استفاده قرار دهند. در ادامه امکانات و بخش های مختلف این برنامه را زیر ذره بین می بریم...

معرفی PIP Camera : آتلیه شخصی شما در تلفن همراه

عکس گرفتن از خود و اطرافیان، علاوه بر اینکه منجر به ثبت خاطرات ما میشود، سرگرمی لذت بخشی نیز میباشد که خیلی از افراد به آن علاقه نشان میدهند. امروز با وجود دستگاه هایی مانند تلفن همراه و تبلت، دوربین همیشه در دسترس است و در هر لحظه میتوان عکس های زیبایی گرفت. البته تصاویر بدون افکت، شاید باب میل شما نباشند و بدون تردید تمایل دارید تا آنها را تا حد امکان جذاب تر کنید. این کار چندان هم دشوار نیست و برنامه “PIP Camera” آن را برایتان انجام میدهد. اگر عکسهایی که تاکنون گرفته اید شما را راضی نمیکند، با ما در معرفی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi