InstaBeauty -Makeup Selfie Cam

InstaBeauty -Makeup Selfie Cam

نسخه ۵.۰.۹
۱۰۰
هزار
نصب فعال
عکاسی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

عکس‌های خود را به طرز شگفت‌آوری زیباتر کنید!

برنامه‌ی InstaBeauty را نصب نموده و بر روی عکس‌های خود فیلترهای زیبایی تنظیم کنید. با یک‌ بار استفاده از این برنامه، درمی‌یابید که چه کاربردهای فراوانی دارد.

ویژگی‌ها:
- استفاده آسان و راحت
- امکان تنظیم فیلترهای زیبایی
- دارای قابلیت تغییر میزان نور، شفافیت و...
- امکان برش و تغییر جهت عکس
- دارای قابلیت تغییر و اصلاح مدل بینی، چشم و...
- امکان ذخیره و اشتراک‌گذاری

در رسانه‌ها

ویرایش سریع عکس‌های شخصی - InstaBeauty زیر ذره بین

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های ارتباطیِ این روزهاست. بسیاری از افراد علاقه دارند هر روزه تصاویر مختلفی برای فالوورهای خود پست کنند که در این میان تصاویر شخصی جایگاه خاصی دارند. همان‌طور که می‌دانید اپلیکیشن‌های متنوعی برای ویرایش تصویر وجود دارند اما چندین برنامه به صورت اختصاصی برای اینستاگرام طراحی، پیاده‌سازی و روانه بازار شده‌اند. یکی از این برنامه‌ها instaBeauty است که برای روتوش، میکاپ صورت و اعمال افکت‌های رنگی و ... کاربرد دارد و بسیار حرفه‌ای تصاویر شما را ادیت می‌کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکیشن instaBeauty بپردازیم.

معرفی کامل InstaBeauty - دنیای عکس های شخصی خود را زیباتر کنید!

امروزه نرم افزارهای پیشرفته ای را میتوان برای ویرایش تصاویر پیدا کرد که مورد استفاده آنها زیاد بوده و به خصوص برای اصلاح و زیباسازی عکس های شخصی بسیار کاربرد دارند. با افزایش کاربران تلفن های همراه هوشمند و میل به عکاسی با این دستگاه، اپلیکیشن هایی نیز جهت ویرایش و افکت گذاری بر روی تصویر تولید گردیدند. برنامه “InstaBeauty”، یکی از همین نمونه ها میباشد که در ادامه شما را با آن آشنا میکنیم. با ما در معرفی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi