هواشناس ۴

هواشناس ۴

نسخه ۴.۹.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۱۰
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

نقد و بررسی هواشناس

در قرن حاضر، علم هواشناسی پیشرفت های چشمگیری داشته و این به خاطر تحقیقات گسترده دانشمندان در مورد وضعیت جو کره زمین بوده که طی سال های قبل صورت گرفته است. آگاهی از وضعیت آب و هوا، در تصمیم گیری ما برای انجام خیلی از امور نقش بزرگی ایفا میکند و این دلیل خوبی برای علاقه پژوهشگران به این زمینه میباشد. در ادامه با نقد و بررسی برنامه اندرویدی “هواشناس” در خدمت شما هستیم تا آن را بیشتر معرفی کنیم.

با هواشناس دیگر غافلگیر نشوید!

فردا هوا چطوره؟ می خوایم بریم مسافرت، نکنه بارون بیاد! یکی از دغدغه های اکثر مردم نه تنها در ایران بلکه در همه جای جهان فهمیدن وضع هواست، به همین خاطر است که اکثر رسانه ها بخش ثابتی در برنامه هایشان را به پیش بینی وضع هوا اختصاص می دهند. گاهی اینقدر منابع با منابع متعددی روبرو هستیم که نمی دانیم کدام بهتر و معتبرتر است. سایت هایی مثل Yahoo، MSN، Wunderground و بخش های ویژه در اخبار داخلی و خارجی تنها بخش کوچکی از این منابع هستند. در میان این منابع متعدد هواشناس با سرویس خاص خود به کمک ما آمده است. برای آشنایی بیشتر با هواشناس باادامه بررسی همراه باشید…

هواشناسی دقیق و جذاب با اپلیکیشن هواشناس

برای برخی افراد به طبع شرایط شان هواشناسی و اطلاع از شرایط آب و هوایی روزهای آینده اهمیت فراوانی دارد. خوشبختانه به مدد وجود تلفن های هوشمند، دسترسی به اوضاع آب و هوای آینده بسیار ساده تر از گذشته شده. اپلیکیشن های فراوانی برای هواشناسی وجود دارد اما “هواشناس” با بقیه متفاوت است.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: هواشناس 2

با فرا رسیدن فصل سرما و شروع بارش باران و برف، نیاز به اپلیکیشن هواشناسی خوب که بتواند وضعیت آب‌وهوا را به‌صورت درست و دقیق به شما گزارش دهد بیش‌ازپیش احساس می‌شود. مسلما هیچ‌کس دوست ندارد که بی‌خبر گرفتار باد و باران و برف شود، به همین دلیل معمولا سعی می‌کنیم در فصل پاییز و زمستان وضعیت آب‌وهوا را بیشتر پیگیری کنیم و به پیش‌بینی‌ها بیشتر توجه کنیم. اگر از کاربران اندروید هستید، اپلیکیشن هواشناس 2 یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند شما را در این امر یاری کند.

نگاهی بر نرم افزار اندرویدی "هواشناس 3"

با وجود دنیایی از نرم افزارهای کاربردی که به طور مداوم برای کاربران تولید و منتشر می شوند،کمتر کسی است که با برنامه های هواشناسی آشنایی نداشته باشد،برنامه هایی متنوع از این سبک در اختیار کاربران قرار گرفته که هر کدام ویژگی های خود را دارند.

با هواشناس 3 مطمئن سفر کنید - هواشناس زیر ذره بین

در تعطیلات نوروز و در روزهایی که اکثریت مردم به فکر سفر رفتن می افتند، یکی از موضوعاتی که اهمیت دوچندانی پیدا می کند، اطلاع از آب و هوای جاده و شهر مقصد است. اپلیکیشن های زیادی در این زمینه ارائه شده اند اما به دلیل حساس بودن نتایج هواشناسی به نرم افزاری نیاز داریم تا با تکیه بر نتایج علمی و معتبر وضعیت آب و هوا را به ما بگوید. یکی از اپلیکیشن های مفید و دقیق در زمینه آب و هوا برنامه هواشناس3 است. این برنامه بسیار دقیق عمل کرده و با رابط کاربری جذابش مخاطبان زیادی را از آن خود کرده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با هواشناس3 با ذره بین همراه باشید.


نظرات کاربران

Reza Zakeri
۱۴۰۰/۲/۲۰
عالی هست،برید نصب کنید و حالشو ببرید
علی
۱۴۰۰/۲/۲۰
عالی
۱۴۰۰/۲/۲۰
خیلی
امیر علی
۱۴۰۰/۲/۱۹
عالی
علیخانی
۱۴۰۰/۲/۱۹
عالیییی
alireza
۱۴۰۰/۲/۱۸
چرا بروز رسانی نمیشه
امیررضا
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالی
vahidshab
۱۴۰۰/۲/۱۸
ok
الیسا
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالیع
آروین
۱۴۰۰/۲/۱۸
تازگی هااصلا به روز رسانی نمیشه ممنونم خیلی دقیق هست
مهدیار
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالی
tahora
۱۴۰۰/۲/۱۸
عالیه
۱۴۰۰/۲/۱۸
خطا زیاددارم